Mamajoo

Menü

Mamajoo Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası & Pes Biberon

  • 36_buyuk.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ1691

BARKOD :

Hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Çekim Ayarlı Elektrikli Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar.

Kullanım Yaşı : 0 ay+
 
Özellikleri:  
 
Annenin hızlı ve zahmetsiz süt sağması için uygun çekim gücü seçenekleriyle Mamajoo Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar.
 
Ürün Avantajları:

Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi ile tam kontrol imkanı sağlar.
Gerekli işlem ve işaretler LCD ekrandan kolayca takip edilebilir.
Hastane göğüs pompası kadar güçlüdür. Aynı zamanda kolaylıkla taşınabilir ve gerektiğinde pille de çalışabilir. Mamajoo Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası’nda bulunan yumuşak silikon konfor başlığı ile süt sağımı sırasında anneyi bebeğin sütü emişi gibi nazik, doğal ve rahat hissettirir.
Masaj, Süt Uyarım, Sağım, Kuvvetli Çekim ve Çok kuvvetli Çekim seçenekleriyle
ihtiyaca göre ayarlanabilen 5 farklı çekim seçeneği sunar.
Mamajoo Çekim Ayarlı Elektonik Göğüs Pompası başlangıçta silikon konfor başlığıyla göğüse 90 sn hafif bir masaj yaparak başlar, masaj sonrasında süt sağma konumuna geçer ve 28 dakika çalıştıktan sonra da otomatik kapanma özelliği sayesinde kapanır.
Süt sağarken kendiniz için en uygun ve en rahat hız ve ritim ayarlamasını +/- düğmelerine basarak kolayca yapabilirsiniz.
Evde, işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki biberona dönüşebilen anne sütü saklama/beslenme kabına doğrudan sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği doğrudan besleyebilme kolaylığı sunar.
Saklama kabının ağzını kapatma halkası ile kapatarak buzdolabına veya dondurucuya güvenle koyabilirsiniz. Kapatma halkası üzerine tarih yazılabilir.
 
Garanti : 2 yıl
 
Temizlik ve Sterilizasyon:  Motor ünitesi kuru bir bezle temizlenir. Pompa mekanik parçaları ve süt saklama  kapları bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika suda kaynatarak veya sterilizör kullanarak steril edebilir. Pompa hava tüpünü kesinlikle steril etmeyiniz.      

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:CE- EN60335 , EN55014 ve EN61000

Paket içeriği:   1 x  Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası             
      1 x PES Biberon (150 ml)              
      1 x Silikon Biberon Emziği                
 
  • Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası
    Kullanma Kılavuzu

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ