Mamajoo

Menü

Mamajoo PP Biberon 150 ml

  • 27_buyuk.jpg
  • 27_buyuk_1.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ1035

BARKOD :

Mamajoo Silver Line serisi biberonlar bisfenol A içermeyen (%0 BPA) PP (PoliPropilen) ham maddesinde üretilmiştir. PP malzeme, diğer plastik biberonların aksine çok sıcak suya maruz kaldığında bile molekülleri ayrışmaz ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesinin salınımı/süzülümü meydana gelmez.

Kullanım Yaşı: 0 ay+

Özellikleri: 
 
Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı göz önünde tutularak, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak  ISO 9001 belgeli ve en son teknolojilerle donatılan tesislerimizde yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.
 
Mamajoo Biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir. PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarında bile molekülleri kolayca ayrışmayan hammaddelerdir. Bebeğin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermedikleri için Türkiye,  Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilmektedir.
 
Mamajoo Biberonlar, doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanlıdır ve minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunmaktadır. Mamajoo Biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım sırasında ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri sayesinde bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
 

Ürün Avantajları:

Sağlıklı ve güvenilir  Mamajoo Biberonlar ve anne göğsüne en benzer formdaki anti-kolik biberon emzikleri bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünüdür.
Biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi sayesinde beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcı olur.
Geniş ağızlı biberonu doldurması ve temizlemesi kolaydır, geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmeyi önler.
Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişimini desteklemek amacıyla ergonomik kavrama kavisleri ile tasarlanmıştır.
Anne göğsüne en yakın formda sunulan biberon emziği üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esnek yapıya sahiptir.
Kokusuz ve tatsız Mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.
Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit Mamajoo Biberon Emziği bulunur.

 
Temizlik ve Sterilizasyon:  Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir ve 5 dakika kaynatılarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.

Paket İçeriği:  1 x 150 ml. PP Biberon
                           1  x N.1 S Silikon Biberon Emziği
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı : EN 14350

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ