Mamajoo

Menü

Mamajoo İkili Bebek Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu

  • 43_buyuk.jpg
  • 43_buyuk_1.jpg
  • 43_buyuk_2.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ2773

BARKOD :

Mamajoo Bebek Beslenme Kaşıklarının ergonomik uzun sapı rahat bir tutuş ve en derin kavanozlarda da kullanmak amacıyla tasarlanmıştır.

Kullanım Yaşı: 6+ ay

Özellikleri:
 
Mamajoo Mama Kaşıkları, bebek sağlığı göz önünde  tutularak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknolojiyle Avrupa Birliği standartlarına ve gıdaya uygun BPA içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir.
 
Mamajoo Mama Kaşıklarının ergonomik yapısı ve uzun sapı rahat bir tutuş için ve en derin kavanozlarda bile rahatça kullanmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca kaşık sapının arka ucunda bulunan destek bölümü sayesinde kaşığın tabağın içine kayması engellenmiştir. Yuvarlatılmış hatları ve bebek anatomisine uygun olan kaşık ucu ise minik ağızlara göre tasarlanmıştır.
 
Mamajoo Mama Kaşıkları, steril edilebilir saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır. Böylece evde veya dışarıda mama kaşığı hijyenik olarak saklanabilir. Anne-babalara taşımak için pratik ve ekonomik bir çözüm sunar.
 
Avantajları:
 
Mamajoo Mama Kaşığının uzun ve ergonomik sapı, geniş ağızlı biberon veya derin kavanozlardan bile bebeği rahatça beslemenize imkan tanır.  
 
Mamajoo Mama Kaşığının büyüklüğü ve yuvarlak hatlı ucu, bebeklerin anatomisi gözetilerek ağızlarına en uygun şekilde tasarlanmıştır.
 
Kaşığın arka ucundaki destek bölümü sayesinde kaşığın bardak ve tabak kenarlarına tutunup tabak içine kaymasını engelleme özelliğine sahiptir.
 
Mamajoo Kaşık Saklama kutusu, Mamajoo Mama Kaşığına uygun formu ve pratik kilit sistemi sayesinde kaşığı kullanmadığınız zamanlarda hijyenik bir biçimde saklamak için en ideal çözümdür.
 
Mamajoo Mama Kaşığı, pratik kullanım için esnek ve aynı zamanda son derece dayanıklıdır.
 
Temizlik ve Bakım:  Mamajoo Mama Kaşıkları ve Saklama Kutuları bulaşık makinesinin üst rafında veya elde sabunlu suyla güvenli bir şekilde yıkanabilir ve Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kesinlikle kaçınınız.

Paket  İçeriği:     2x Mamajoo Mama Kaşığı
                            1x Saklama Kutusu

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: EN 14372 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ