Mamajoo

Menü

Mamajoo İlk Hediyem Seti

  • 56_buyuk.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ2780

BARKOD :

Mamajoo İlk Hediyem Seti, Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknoloji ve BPA içermeyen (%0 BPA) yüksek kaliteli hammaddeler ile üretilen 7 ayrı üründen oluşmaktadır.

Kullanım Yaşı: 0 ay+/ 3ay+

Ürün Özellikleri ve Avantajları: 
 
Mamajoo İlk Hediyem Seti,  Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknolojiyle üretilmiştir. BPA içermeyen (%0 BPA) yüksek kaliteli hammaddeyle üretilen 7 ayrı üründen oluşmaktadır. Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda seçilmiş bu ürünler hem ideal bir hediye olacak şekilde hem de ayrı ayrı alındıklarından daha ekonomik olarak tüketicilere sunulmaktadır. 
 
1) Mamajoo PES Biberon 250 ml& M Biberon Emziği
2) Mamajoo PES Biberon 150 ml&  S  Biberon Emziği
 
BPA içermeyen, son derece güvenli ve sağlıklı Mamajoo biberonlar, hem ergonomik tasarımı hem de biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi ile beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır. Anne göğsüne en benzer formdaki kokusuz ve tatsız Mamajoo silikon biberon emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.
 
3) Mamajoo PP Anne Sütü Saklama/Beslenme Saklama Kabı
Anne sütü doğrudan Mamajoo saklama/beslenme kaplarına sağılabilir, Mamajoo kapatma halkaları takılarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo biberon emziği takılarak, başka bir biberona boşaltmaya gerek kalmadan bebek doğrudan güvenli bir şekilde beslenebilir. Saklama tarihi kapatma halkalarına yazılabilir.
 
4 & 5) Mamajoo Silikon Ortodontik Emzik  0+ ay & Saklama Kutusu
Doğumdan itibaren bebeğin emme içgüdüsünü tatmin etmeye yardımcıMamajoo Emzikler, yüksek kaliteli, şeffaf, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiştir. Tüm Mamajoo ürünleri gibi BPA içermeyen Mamajoo emziklerinin ortodontik formu bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri ise hava dolaşımını sağlayarak ciltin tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Mamajoo Emzik Saklama Kabı emzikleri hijyenik olarak korumak içindir ve steril edilerek tekrar kullanılabilir.
 
6) Mamajoo Silikon Dişlik
BPA içermeyen silikondan üretilen Mamajoo Yumuşak Diş Kaşıyıcılar, diş çıkarmanın verdiği sancıyı hafifletip, hassas diş etlerini rahatlatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Mamajoo Diş Kaşıyıcının yüzeyi kabartılıdır, tutma halkası ve ince şekli bebeğin kavramasını kolaylaştırır.
 
7)Mamajoo Eğitici Biberon/Bardak Kulbu 

Mamajoo Eğitici Biberon/Bardak Kulbu, Mamajoo biberonlara ve bardaklara kolayca takılıp çıkarılabilir. Ergonomik ve dolgun tasarımı ile bebeğinizin biberon tutmaktan bardak tutma sürecine geçişini hızlandırır.

Temizlik ve Bakım:  Mamajoo İlk Hediyem Seti içeriğindeki tüm ürünler kolayca temizlenebilir; bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkanabilir ve Mamajoo sterilizörlerle steril edilebilirler.

Paket İçeriği:
1 x 250 ml PES biberon + N.2 – M biberon emziği
1 x 150 ml PES biberon + N.1 – S biberon emziği 
1 x PP anne sütü/mama saklama kabı
1 x Silikon ortodontik emzik 0+ ay             
1 x Emzik saklama kutusu
1 x Silikon dişlik
1 x Eğitici biberon/bardak kulpu
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı:EN 14350, EN 1400

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ