Mamajoo

Menü

Mamajoo Pes İkili Biberon 250 ml

  • 28_buyuk.jpg
  • 28_buyuk_1.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ1622

BARKOD :

Tüm Mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

Kullanım Yaşı: 0 ay+

Özellikleri: 
 
Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı göz önünde tutularak ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun  ISO 9001 belgeli, en son teknolojiyle donatılan tesislerimizde yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.
 
Mamajoo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir. PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarına dahi molekülleri kolayca ayrışmayan ham maddelerdir ve bebeğin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermediklerinden Türkiye,  Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilir.
 
Mamajoo Biberonları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanıp üretilmiştir. Dengeli duruş için geniş tabanlıdır ve minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanımı ve taşıma sırasında kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını imkan tanır.
 
Ürün Avantajları:

Sağlıklı ve güvenilir  mamajoo biberonlar ve anne göğsüne en benzer formdaki anti-kolik biberon emzikleri bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünüdür.
Biberon Emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi,  beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engeller.
Geniş ağızlı biberonun doldurulması ve temizlemesi oldukça kolaydır ve geniş tabanı da kolayca devrilmesini engeller.
Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişimini desteklemek için ergonomik kavrama kavisleri ile tasarlanmıştır.
Anne göğsüne en yakın formda sunulan biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esner.
Kokusuz ve tatsız Mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmek kolaylaşır.
Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranına sahip 4 çeşit Mamajoo Biberon Emziği bulunur.
 
Temizlik ve Sterilizasyon:  Bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilir ve 5 dakika kaynatılarak veya Mamajoo Sterilizörleri ile steril edilebilir. 

Paket İçeriği : 2 x 250 ml Mamajoo PES Biberon
                          2 x N.2- M- Mamajoo Silikon Biberon Emziği
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı : TS EN 14350

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ