Mamajoo

Menü

Mamajoo Silikon Ortodontik Emzik Opak / 6ay+ & Saklama Kutusu

  • 50_buyuk.jpg
  • 50_buyuk_1.jpg
  • 50_buyuk_2.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ2063

BARKOD :

Mamajoo Emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir. Tüm Mamajoo ürünleri gibi Mamajoo Emzikler Bisfenol-A içermez.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı:  6 ay +

Özellikleri: 
 
Tüm Mamajoo ürünleri bebek sağlığı göz önünde tutularak üretilmiştir.  Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünlerdir. ISO 9001 belgeli ve en son teknoloji kullanılan tesislerimizde, en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.
 
Ortodontik (damaklı) formda üretilen Mamajoo Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri sayesinde salya birikimini engelleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olma riskini azaltır.
 
Mamajoo Ortodontik Emzikleri ürün saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır. Böylece hem anne-babalar için ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunmuş hem de atılan değil çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu da Mamajoo Ortodontik Emzikler gibi kaynatılarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilir.
 
 
Fonksiyonları:

Mamajoo Emzikler, yüksek kaliteli, şeffaf, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
Tüm Mamajoo ürünleri gibi Mamajoo Emzikler de Bisfenol-A içermemektedir.
Mamajoo emziklerinin silikon ucunun ortodontik (damaklı) formu bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmıştır.
Emzik kalkanındaki geniş hava delikleri sayesinde salya birikimini engellerken, hava dolaşımını sağlayacak ve ciltin tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır.
Emzikte bulunan tutma güvenlik halkası istenildiğinde emziği ağızdan çıkarmak, tutmak ve taşımak için tasarlanmıştır.
Mamajoo emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamanıza imkan tanır.
Mamajoo Emzikler, farklı boy ve renk seçenekleriyle 0-18 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun 3 ayrı grupta sunulur.  

Temizlenme:  Bulaşık makinesinde rahat bir şekilde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatılarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.

Paket içeriği:  1 x Mamajoo %0 BPA Silikon Ortodontik Opak Emzik 

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:TS 4270 / EN 1400

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ