Mamajoo

Menü

Mamajoo Yumuşak Bardak Ucu 2li & Saklama Kutusu

  • 42_buyuk.jpg
  • 42_buyuk_1.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ2759

BARKOD :

Mamajoo Yumuşak Bardak Ucu’nda bulunan anti-kolik valf sistemi, bardağın içindeki havayı dışarı atmaya yardımcı olarak bebeklerde gaz oluşumu riskini azaltır.

Kullanım Yaşı: 6 ay+
 
Ürün Özellikleri ve Avantajları:
 
Bebeklerin biberon alışkanlığını bırakıp, bardak kullanım alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanan Mamajoo Damlatmaz Eğitici Bardaklara takılan Mamajoo Yumuşak Bardak Ucu, BPA içermeyen, yüksek kaliteli, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Mamajoo Yumuşak Bardak Ucu’nda bulunan anti-kolik valf sistemi, bardağın içindeki havayı dışarı atmaya yardımcı olarak bebeklerde gaz oluşumu riskini azaltır.
 
Bardak ucu, biberondan alıştırma bardağına geçişte, büyüyen çocuğun ihtiyacı olan akışı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak bardak ucu, esnek ve bardak çalkalansa veya yana yatık olsa bile akıtma veya sızdırma yapmayacak şekilde tasarlanmıştır.
 
 
Temizlik ve Bakım:
Mamajoo Yumuşak Bardak Ucunu, bulaşık makinelerinin üst rafında veya elde sabunlu suyla yıkayabilirsiniz. Mamajoo sterilizörlerin üst rafında steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla değiştiriniz. 

Paket İçeriği:
2x Silikon Bardak Ucu
1x Bardak Ucu Saklama Kutusu
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı:EN 14350

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ