{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Insgesamt 24 das Produkt wird angezeigt.
Insgesamt 24 das Produkt wird angezeigt.

Süt Sağma Pompası En İyisi Hangisi?

Doğum anından itibaren annelerin en önem verdiği şey bebeklerini kusursuz bir şekilde besleyebilmeleridir. Emzirme hem anne hem de bebek için doğal bir refleks olmakla birlikte zaman zaman anne ya da bebekten kaynaklı olmak üzere bu eylem zorlaşabilir. Diğer yandan şehir hayatında anneler iş hayatlarına kısa bir süre sonra dönebilmektedir. Annelerin bebeklerini rahatlıkla emziremediği durumlarda ya da bebeklerinin yanlarında olmadığı zamanlarda beslenmelerinin kesintiye uğramaması için göğüs pompası kullanımı son derece yaygındır. Süt sağma pompası, pek çok anne bebek ürünleri markası tarafından üretilmekte olup, her geçen gün gelişen teknoloji ile annelerin konforunu sağlayacak farklı seçenekler sunulmaktadır. Manuel ve elektrikli süt pompası seçenekleri içerisinden en rahat ettiğiniz ürünü bularak siz de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Göğüs Pompası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Süt sağma pompası , annelerin emzirme döneminde hayatını kolaylaştıran ürün seçenekleri arasında yer alır. Ancak bu ürünlerin seçiminde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Süt pompası seçerken, öncelikle elektrikli göğüs pompası mı kullanmayı tercih edersiniz yoksa manuel bir ürün mü kullanmak istersiniz karar vermeniz gerekir. Bu seçimi yaparken süt pompası kullanım sıklığı ve süt sağma işlemi için ne kadar sürenizin olacağını belirlemeniz tavsiye edilir. Temizlenmesi ve taşınması pratik bir ürün seçmeniz, uzun süre kullanacağınız bu üründen yüksek fayda sağlamanızı destekler. Dizaynının kullanışlı olması ve üretimde kullanılan malzemelerin anne ve bebekler için zararlı seçenekler barındırmaması ise son derece önemlidir.

Elektrikli Göğüs Pompası Mı Yoksa Manuel Mi?

Anneler, göğüs pompası seçimi yaparken, öncelikle manuel mi yoksa elektrikli göğüs pompası mı alması gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Eğer süt sağma işlemini çok sık tekrarlamayacaksanız, bebeğinizi düzenli olarak emzirme konusunda sorun yaşamıyorsanız, manuel süt pompası ihtiyacınızı karşılayabilir. Elektrikli süt sağma makinesi ise emzirme eyleminin doğal olarak gerçekleşemediği, bebeğinizden uzak kalmanız gereken ya da sütünüzün az geldiği ve arttırmak istediğiniz durumlarda konfor sağlar. Memede düzenli ve aynı ritimde sağma işlemi gerçekleştirebilmesiyle süt birikmesinin önüne geçmeye çalışır.

Elektrikli Süt Pompası ile Süt Nasıl Sağılır?

Elektrikli süt pompası kullanımı son derece pratiktir. Öncelikle göğsünüzün konfor başlığına tam olarak yerleşmiş olması gerekir. Daha sonra elektrikli süt sağma makinesi için çalışma prensibindeki talimatları sırası ile uygulayabilirsiniz. Kullanacağınız göğüs pompası farklı sağım seçeneklerine sahipse, kendinizi en konforlu ve rahat hissettiğiniz emiş gücünü tercih edebilirsiniz.
En Çok Tercih Edilen Anne Süt Sağma Makineleri Hangileri?
Anne süt sağma makinesi almaya karar verdiyseniz ve araştırma yapıyorsanız, mamajoo.com üzerinden farklı seçenekler hakkında detaylı bilgi edinebilir, kendiniz için en uygun süt pompasını bulabilirsiniz. Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası, tek memeden süt sağma olanağı sunmaktadır. Doğumdan hemen sonra kullanıma başlanabilir şekilde üretilmiştir. Farklı masaj ve çekim gücü seçenekleri bulunur. Ayrıca son kullanım ayarlarını hafızaya kaydederek annenin en uygun olarak belirlediği çekim gücü ayarını hatırlamasını sağlar. Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası, iki memeden aynı anda sağım işlemi gerçekleştirmeye olanak sağlar. Zamandan kazandırırken, aynı anda süt sağım işleminin faydaları konusunda da olumlu görüşler bulunur. Çift göğüs pompasını dilerseniz tekli ya da çiftli olarak kullanmanız mümkündür. +/- tuşları ile kendiniz için en uygun ritim ve hıza ulaşmanız mümkündür. Tüm Mamajoo ürünlerinde olduğu gibi anne süt sağma makinesi seçeneklerinde de Avrupa Birliği Standartları’na uygun ürünler sunulur. Markaya ait süt pompaları BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli ham maddeden üretilmektedir.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.