Hakkımızda

Türkiye’de bebek ürünleri sektörünün en prestijli ve köklü firmalarından Grup Baby şirketler grubu çatısı altında bulunan Mamajoo, 2012 yılında premium kalitede bebek beslenme & emzirme ürünleri tasarlamak ve üretmek üzere doğmuştur. 

Türkiye’nin ilk ve tek Gold biberonu ve bebeklerde gaz oluşumunu engellemeye yardımcı anti-kolik valf sistemli ilk biberon emziğini üreten Mamajoo; steril edilebilir saklama kutulu ürünler, ortodontik emzikler ve beslenme kaşıkları gibi benzersiz kullanıcı ve çevre dostu ürünleri piyasaya sunmuştur. Annelerin 1.Tercihi seçilen, Türkiye ve Avrupa’nın ilk ve tek elektronik USB göğüs pompalarını da üreten Mamajoo Türk ekonomisine ve sektöre kazandırdığı katma değerlerin gururunu taşımaktadır. Mamajoo 5 İşlevli Sterilizatör & Kurutucu Almanya’da 2016 yılından bu yana kategorisinde “En İyi Ürün” seçilmektedir. Son olarak 2021 yılında Mamajoo yine bir ilke imza atarak, Türkiye’nin ilk ve tek gece & gündüz biberonları ve Black & Pearl serisi gece & gündüz emziklerini lanse ederek karanlıkta biberon ve emzik arama derdine son vermiştir.

En yüksek kaliteli bebek ürünlerini sunan dünya markası olma hedefi ile yola çıkan Mamajoo, ilk ihracatını 2013 yılında Çin’e gerçekleştirmiş ve 2014 yılı sonlarından bu yana Almanya’nın Köln şehrinde kurduğu Mamajoo GmbH şirketi kanalıyla ürünlerini Amazon Avrupa üzerinden Avrupalı tüketicilere ulaştırmaktadır. Bugün Çin, Hong Kong, Filipinler, Irak, Fas, Polonya, Bulgaristan, Sırbistan, Almanya, İtalya, Kosova, Macaristan, Ukrayna ve Kıbrıs gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Amazon Avrupa’da satılan ilk Türk bebek beslenme ve bakım markası olması, Alman havayolu şirketleri Lufthansa ve EuroWings’in 2016 yılından bu yana bebekli yolcuları için Mamajoo biberonu tercih etmesi ve dünyanın farklı ülkelerine yaptığı ihracatlar sonucu Mamajoo, İhracat 2016 Zirvesi’nde binlerce firma arasından “Sınır Tanımayan İhracat Şampiyonu” ödülünü kazanmıştır. 

Mamajoo ürünleri, birkaç ürün ve aksesuar dışında Mamajoo Sağlık Ürünleri A.Ş. tarafından Türkiye’de, Avrupa menşeli Bisfenol-A ve Fitalat içermeyen ham maddelerden, en son Japon ve Alman makine/kalıp teknolojileriyle ISO 9001:2015 belgeli üretim tesislerinde, dünya standartlarında tasarlanıp üretilmektedir. Mamajoo ürünlerinin en son AB/Türk standartlarına ve FDA düzenlemelerine uygunluğu bağımsız uluslararası test kuruluşları onaylıdır. 

Mamajoo dünyanın önde gelen üreticilerinden biri ve tek Türk üretici olarak WBT (Dünya Biberon ve Emzik Üreticileri Birliği) üyesidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.