Mamajoo

Menü

Hakkımızda

Grup Baby Hakkında

1991 yılında ticari faaliyetine başlamış olan Grup Ltd. bünyesinde 1994 yılında Avrupa’nın ünlü anne ve çocuk bakım ürünlerini ithal etmek üzere Çocuk Ürünleri Departmanı kurulmuştur.  Şirketimiz 19 yıldır ülkemiz annelerinin bebeklerini Avrupa'nın en kaliteli, en şık ve en sağlıklı ürünleriyle büyütebilmelerine destek olmayı ilke edinmiştir.

Avrupa'nın alanlarında lider markaları olan ünlü güvenlik test şampiyonu Maxi-Cosi çocuk oto güvenlik koltukları, Quinny bebek arabaları, Okbaby bebek banyo ve hijyen ürünleri, BabyBjörn kangurular ve bakım gereçleri  Türkiye yetkili distribütörü olmanın yanı sıra Grup Baby; Ninna Nanna mama önlükleri ve battaniyeleri ile Tombik ve Mamajoo bebek beslenme ve bakım ürünlerinin marka sahibi ve tek yetkili dağıtıcısıdır.


Mamajoo Hakkında

Annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi ve sağlıklı şekilde karşılayabilmek amacıyla Grup Baby'nin kardeş sirketi olan ABC Lisans tarafından üretilen Mamajoo, Türkiye'de üretilen ilk ve tek Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES biberonu ile anti-kolik valf sistemli biberon emziği markasıdır.

Bebek sağlığı ön planda tutulan Mamajoo'nun ürün gamında PES biberonların yanı sıra PP biberonlar, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü/mama saklama kapları, yalancı emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri, biberon & mama ısıtıcılar ve buharlı sterilizörler gibi bebek bakım ürünleri bulunuyor.

Tüm Mamajoo ürünleri ISO 9001 belgeli en son teknoloji kullanılan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartları ve gıdaya uygun olarak en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.