{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Göğüs Pedi Ne İçin Kullanılır ?

Bebeklerin beslenebilmesi için annelerine ihtiyacı vardır. Anneler içinse bebeklerin ihtiyacı olan besinleri kolaylıkla alabiliyor olması son derece önemlidir. Ancak, annelerin bu dönemde en büyük odağının bebekleri olması son derece normalken, tek odağının olması ve kendisini ihmal etmesi, özellikle göğüslerde tahriş ve hassasiyet gibi istenmeyen durumlara yol açabilir. Sosyal hayata hızlıca dönen annelerin özellikle dışarıdayken yaşadığı en büyük sorun, göğüslerden sızan süt olur. Kıyafetlere süt bulaşmasının önüne geçmek için göğüs pedi kullanılmaktadır. Göğüs pedleri , bu istenmeyen görünümün önüne geçmenin yanı sıra, göğüs bölgesinin nemli ve ıslak kalmasının önüne geçerek konfor sağlar. Nemli kalan göğüste oluşabilecek bakteri ve enfeksiyon gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için de meme pedi tercih edilir.

Göğüs Pedi Nasıl Kullanılır?

Emziren annelerin memelerinden süt sızması sık görülen ve normal bir durumdur. Her anne emzirme döneminde bu durumu yaşayabilir. Süt sızıntısının kıyafetlerinizden belli olmasının önüne geçmek için göğüs ucu pedi kullanabilirsiniz. Emzirme döneminde süt sızıntıları memedeki kas lifleri ve kasılmalardan kaynaklıdır. Bu durumun tamamen önüne geçmek mümkün olmamakla birlikte, bebeğinizi sık sık emzirmeniz ve göğüste süt biriktirmemeniz sizi rahatlatabilir. Bir diğer yandan bu durumu büyük bir sorun olarak görmek yerine göğüs ped seçeneklerini denemeniz, kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olabilir. Göğüs pedi , temiz meme ucuna ve sütyenin içine yerleştirilerek kullanılır. Sütyene gelen kısımda yapışkan bulunmakta olup, bu yapışkan bant, göğüs pedlerinin sütyen içinde kaymasının önüne geçer. Gün içinde ped ıslandıkça değiştirmeniz, hijyen açısından önerilir.

Göğüs Ucu Pedi Nasıl Olmalıdır?

Özellikle emzirme dönemlerinde göğüs uçları hassas olabilir ve enfeksiyonlara daha yatkın hale gelebilir. Göğüs pedi seçimi yaparken özenli davranmak gerekir. Göğüs pedleri öncelikle emici özelliğe sahip olmalıdır. Bu özelliğe sahip olmasının yanı sıra göğüs uçlarına temas edeceği için, doğal ve uygun malzemelerden üretilen göğüs pedi seçeneklerini tercih etmeniz önerilmektedir. Bu ürünler, kullanıldığı süre boyunca annelere rahatsızlık vermemelidir. Göğüs yapısına uygun ve kaymayan pedler kullanmanız, kendinizi daha konforlu hissetmenizi sağlar. Göğüs pedi kullanıldığı zaman, kıyafetlerden belli olmamalıdır. İnce pedler, hem annenin göğüs uçlarını korumaya yardımcı olur, hem sızıntıların önüne geçmeyi destekler hem de kıyafetlerden belli olmaz. Bu ürünlerin kullanımı sırasında konforun yanı sıra hijyen de ön planda tutulmalıdır. Steril ürünler tercih etmelisiniz. Özellikle tekli poşetlerde sunulan göğüs pedleri, kutunun sürekli açılıp kapanmasından etkilenmemektedir. Mamajoo Ultra Emici Göğüs Pedi 60 ve 30 adet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Göğüs ucu pedi seçiminizi yaparken bu özelliklerin yanı sıra kokusuz ve hava aldıran yapıya sahip olmasına dikkat etmeniz önerilir.

Göğüs Pedinin Özellikleri Nelerdir?

Göğüs pedi, annelerin göğüs yapısına uygun formda üretilmektedir. Mamajoo göğüs pedleri , 13 cm genişliğe ve 90 ml’ye varan emiş kapasitesi ile gün boyu sızıntıların önüne geçerek annelerin kendilerini rahat ve konforlu hissetmesini destekler. Meme pedi , emici ve yumuşak forma sahip olmalıdır. Göğsü kuru tutması gereken bu ürünler aynı zamanda hava aldırmalıdır. Alerjilerin ve hijyenin önüne geçen durumların oluşmaması için, doğal malzemelerden üretilmelidir.
Göğüs Pedi Fiyatları Ne Kadar?
Göğüs pedi fiyatları , paketteki ürün miktarı ve markaya göre değişim göstermektedir. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteye sahip meme pedi seçenekleri sitemizde 30 ve 60’lı paketlerde annelerin tercihine göre satışa sunulmuştur. Farklı paket içerikleri ile göğüs pedi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir, kendiniz için en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.