{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Süt Saklama Kabı Ne İşe Yarar?

Doğumdan itibaren anne sütü özellikle ilk 6 ay boyunca bebeklerin temel besin kaynağıdır. Bu nedenle annelerin bebeklerini rahatlıkla emzirebilmesi ve anne sütünden mahrum bırakmaması, bebek gelişiminde aktif rol oynar. Anne sütü son derece kıymetli olduğu için, sütün bol gelmesi durumunda süt saklama kabı annelerin en çok ihtiyacı olan ürünlerden biridir. Ayrıca çalışma hayatına başlayan anneler, ya da bebeğinden bir müddet uzak kalacak anneler süt sağma makinaları ile sütünü sağarak, anne sütü saklama kabı ile muhafaza edebilmektedir. Süt saklama kabı ile anne sütü, steril olarak saklanabilir. Buzdolabı ya da derin dondurucuda anne sütü saklama kabı ile sütünüzü ilk günkü gibi taze bir şekilde bebeğinize verebilirsiniz. Ya da sütünüz yoğun olarak geliyorsa, süt saklama kaplarında muhafaza ederek, ziyan etmeden bebeğinizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Süt Saklama Kabı Nasıl Kullanılır?

Süt saklama kabı , anne sütü sağıldıktan sonra, sütü muhafaza etmek için kullanılır. Tek damlası dahi ziyan edilmeyecek kadar kıymetli ve içeriği benzersiz olan anne sütünü, günümüz anneleri bu saklama kaplarında muhafaza etmeyi tercih etmektedir. Anne sütünün nasıl saklanması gerektiğine dair tüm koşullar göz önüne alınarak tasarlanan süt saklama kabı seçeneklerinde biberon başlığı takılarak kullanılabilenleri de bulunmaktadır. Mamajoo Anne Sütü / Mama Saklama Kabı, hem süt doldurmayı hem de ürünü temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Kapatma halkası çıkarılıp yerine Mamajoo biberon emziği takılarak bebeğin direkt beslenebilmesi mümkün olur. Minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde kavisler bulunur. Halkaların üzerine sağım ve saklama tarihi yazılabildiği için anneler sütlerinin tazeliğinden emin olabilir.

Anne Sütü Saklama Kabı Nasıl Olmalı?

Anne sütü saklama kabı , öncelikle bu özel besinin saklanma koşullarına uygun maddelerden üretilmelidir. Ayrıca bebeklerin beslenmesinde kullanıldığı için de üretilen maddeler önem arz eder. Mamajoo, tüm anne bebek ürünlerinde olduğu gibi süt saklama kabı çeşitlerinde de ISO 9001;2015 belgeli seçenekler sunar. Saklama kapları BPA ve Fitalat içermeyen ve yüksek kaliteye sahip ham maddeden üretilir. Anne sütü saklama kabı araştırırken, Türkiye, ABD ve Avrupa’da kullanımına izin verilen maddelerden üretilmiş kapları tercih etmeniz önerilir. PP ham maddesi, bu standartlara uygun olmaktadır.

Süt Saklama Kabı Fiyatları Ne Kadar?

Süt saklama kabı fiyatları markaya ve ürün içeriğine göre değişir. PP ve cam ürünlerin yanı sıra, süt saklama poşetleri de bulunmaktadır. Fiyatı belirleyen bir diğer kriterde ürünün tekli ya da set halinde sunuluyor olmasıdır. Mamajoo Anne Sütü / Mama Saklama Kabı Seti 4 x 150 ml, anneler ve bebekler için uygun içeriğinin yanı sıra 4’lü ekonomik paketiyle de avantaj sağlar. Set içeriğinde, 4 adet anne sütü saklama kabı, 4 adet kapatma diski ve 4 adet kapatma halkası bulunur. En uygun fiyatlı süt saklama kabı seçeneklerinin tamamına mamajoo.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Anne Sütü Saklama Kabı Kaç Kez Kullanılır?
Süt saklama poşetleri genellikle tek kullanımlık olurken, anne sütü saklama kabı, tekrar kullanabilir özelliktedir. Mamajoo süt saklama kabı, yıkandıktan sonra 5 dakika kaynar suda sterilize edilebilmektedir. Ayrıca markanın sterilizasyon makinesi de bulunur. Bu ürünler elde ya da bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir, sterilizasyon makinesinde steril edilebilir. Süt saklama kabı sterilizasyonunda, ürünün kullanım ömrünü kısaltmamanız adına sık ve yoğun deterjan kullanımından kaçınmanız önerilir. Doğru sterilizasyon ile bu ürünleri bir kere satın alarak uzun süre kullanmanız mümkündür. Biberon başlığı ile uyumlu olduğu için kapları dilediğiniz zaman biberona çevirebilirsiniz. Bu işlemin diğer bir avantajı ise sütünüzü kaptan kaba aktarmada yaşayacağınız süt israfına son vermektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.