Mamajoo Silver Biberon 250ml & Yedek İkili Biberon Emziği No.1 0 Ay+

MMJ6535
0 Yorum / Yorum Ekle
546,00 TL
489,00 TL
%10
Havale ile
:
464,55 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar

 • Mamajoo Silver Biberon 250ml & Yedek İkili Biberon Emziği No.1 0 Ay+

  Kullanım Yaşı: 0 ay+

  Biberon emziği değiştirilerek daha küçük / büyük bebekler için kullanılabilir.

  AB / TS Standartları gereği bebeklerin güvenliği için biberon emziklerinin kullanım sıklığına göre 4-8 haftada bir değiştirilmesi ve emzik deliklerinin kesinlikle büyütülmemesi gerekir.

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Silver Biberonları bebeklerin sağlığı için uygun olmayan maddeler içermeyen, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen PP ham maddesinden üretilmiştir.

  Mamajoo Silikon Biberon Emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi bebeğin beslenme sırasında hava yutması sonucu oluşan gaz sancısını (kolik) engellemeye yardımcı olur. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

  Son derece güvenilir, BPA ve Fitalat içermeyen Mamajoo biberonlar, hem ergonomik tasarımı hem de anti-kolik valf sistemi ile bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünüdür.

  Mamajoo Biberon Emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır.

  Anne göğsüne benzer formda sunulan Mamajoo Biberon Emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde anne memesi gibi esner.

  Geniş ağızlı Mamajoo Biberonun doldurulması ve temizlenmesi kolaydır, geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez.

  Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişimini desteklemek amacıyla Mamajoo biberonun gövdesinde ergonomik kavrama kavisleri tasarlanmıştır.

  Tatsız ve kokusuz Mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

  Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit Mamajoo Biberon Emziği bulunur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600)

  Paket içeriği:
  1 x Mamajoo Silver Biberon 250 ml
  1 x Mamajoo Anti-kolik Biberon Emziği No:2 / M 6 Ay+
  2 x Mamajoo Anti-kolik Biberon Emziği No:1 / S 0 Ay+
  1 x Mamajoo Biberon Emziği Saklama Kutusu
  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla biberonları, düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.
 • Biberon & Biberon Emziği-Eğitici Bardak & Bardak Ucu Kullanma Kılavuzu


  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.