Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu

MMJ4364
0 Yorum / Yorum Ekle
195,00 TL
Havale ile
:
185,25 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu


  Özellikleri ve Avantajları:

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, emzirme döneminde hassaslaşan veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bu sorunlu dönemde de annenin bebeğini emzirmeye devam etmesini sağlamaya yardımcıdır. Böylece bebek anne göğsünü emmeyi bırakmaz ve hassasiyet geçtiğinde tekrar kolayca anne göğsünden emmeye devam eder. Bebeğin anne göğsü ile tenini ve kokusunu daha fazla hissetmesi için özel şekillendirilmiş olan Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucusunda ayrıca bebeğe daha da fazla anne göğsündeymiş hissi verebilmek için dudak etrafına gelecek yerlerde pütürcükler tasarlanmıştır.

  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, yeni ambalajında Saklama Kutusu ile birlikte sunulmakta olup kutu sterilizasyon için ve hijyenik olarak saklamak üzere kullanılabilir. Böylece hem tüketicilerimize ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunulmuş hem de atılmadığından çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu ile Göğüs Ucu Koruyucusunu steril edebilir ve hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilirsiniz.

  İnce, şeffaf, yumuşak, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiş Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları her kullanımdan önce steril edilmelidir.

  Sterilizasyon & Saklama Kutusu Kullanımı:

  Göğüs ucu koruyucularınızı iyice yıkayıp Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusuna yerleştirin ve 25 ml su ekleyin. Mikrodalganızı 750 – 1000W’a ayarlayıp 3 dakika çalıştırın. Sonrasında bir süre soğumaya bırakıp içindeki suyu döktükten sonra ürünleriniz hijyenik olarak kullanıma hazır olacaktır.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350
  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.2600)
  Paket İçeriği:
  2 x Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu
  1 x Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusu

  Temizlik ve Sterilizasyon:
  Elde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız.
 • Gögüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu Kullanım Kılavuzu

  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.