{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Total of 40 products are displayed.
Total of 40 products are displayed.
1 2

Bebek Emzirme Ürünleri Nelerdir?

Bebeklerin emzirilmesi kadınlar için doğal bir durum olsa da, özellikle doğumdan sonraki ilk birkaç haftada bu eylemin gerçekleşmesi zor olabilir. Hastanedeyken emzirmede zorlanmalar yaşanması durumunda bir hemşire ya da emzirme danışmanından yardım alabilirsiniz. Kimi zaman bebekten, kimi zaman annenin göğüs yapısından kaynaklı olarak emzirmede zorluklar yaşandığında emzirme ürünleri bu süreci daha kolay atlatmanıza yardımcı olur. Bebek emzirme ürünleri kategorisinde en çok kullanılan ürünlerin başında göğüs pompaları yer alır. Bu pompaların manuel ve otomatik seçenekleri bulunur. Yine aynı kategori içerisinde emzirmenizi kolaylaştıracak diğer ürün seçenekleri ise göğüs kalkanı, göğüs ucu koruyucu, göğüs ucu çıkartıcı, mama saklama kabı ve göğüs pedidir.

Emzirme Ürünleri Nasıl Olmalı?

Yeni doğan bebekler, içgüdüsel olarak memeyi nasıl emmeleri gerektiğini ve nasıl beslenebileceklerini bilir. Ancak her ne kadar bu içgüdüsel bir duygu olsa da, dudaklarını ve damağını doğru kullanabilmesi zaman alabilir. Meme ucunun bebeğin ağzından sürekli çıkması, ya da bebeğin meme ucunu ağzına hiç alamaması, bir süre sonra yorulmasına ve emmek istememesine neden olabilir. Anneler ve bebekleri için özel olarak tasarlanan emzirme malzemeleri , hem annelerin hassas göğüs yapısına hem de bebeklerin kullanımına uygun olmalıdır. Bu nedenle, emziren anne ürünleri araştırması yaparken, tercihinizi güvenilir markalardan yana yapmanız önerilir.

Hangi Emzirme Malzemeleri Tercih Edilmeli?

Emzirme malzemeleri , annelerin ve bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı emzirememe sorunlarına yönelik olarak üretilmektedir. Mamajoo, annelerin ve bebeklerin konforunu düşünerek, kusursuz bir emzirme deneyimini destekleyen ürün seçenekleri sunar. Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası, özellikle anne sütünün gelmediği durumlar başta olmak üzere, annelerin ihtiyacı olan her durumda kullanıma uygun pratik ürünlerden biridir. Doğumdan hemen sonra kullanmaya başlayabileceğiniz bir üründür. Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası ise annelerin iki göğsünden aynı anda süt sağma işlemi gerçekleştirmesine olanak tanır. Süt salgılama refleksini arttırmayı destekler. Aynı zamanda çalışan anneler için zamandan tasarruf imkanı sağlaması yönünden çok fazla tercih edilir. Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompalı & Termal Çantalı Emzirme Seti ise pompanın yanı sıra termal çantaya sahiptir. Termal çanta, bebekler için sütü ya da mamayı istenen sıcaklık ya da soğuklukta birkaç saat muhafaza etme imkanı sunar. Özellikle dışarıdayken annelere büyük kolaylık sağlayan ürünlerden biridir. Emzirme dönemi, bebekler için zorlu bir süreç olabilmekle birlikte, annelerin de bu dönemdeki en büyük sorunu hassaslaşan göğüs uçlarıdır. Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti, hem emzirme ya da sağma sırasında sütün sızmasının önüne geçmeye yardımcı olur hem de hassaslaşan göğüs uçlarının tahrişini önlemeyi destekler. Ayrıca göğüsten sızan sütü kalkan içindeki haznede tutarak, her damlası önem taşıyan anne sütünün korunmasında da etkilidir.

Emziren Anne Ürünleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Emziren anne ürünleri , hem annelerin hem de bebeklerin bu dönemi en kolay ve en konforlu şekilde geçirmesini desteklemeye yönelik olarak üretilmektedir. Bebek sağlığı ön planda tutularak hazırlanan ürün seçenekleri tercih edilmelidir. Emzirme malzemeleri seçimi yaparken, Avrupa Birliği Standartları’na uygun üretim yapılıp yapılmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Emzirme ürünleri ISO 9001;2015 belgesine sahip olmalıdır. Bebek emzirme ürünleri , konfor sağlamanın, bebek ve annelerin kullanımına uygun olmasının yanı sıra zararlı maddelerden de üretilmemelidir. Ürün içeriğinde BPA ve Fitalat bulunmadığından emin olmalısınız.
Bebek Emzirme Ürünlerinde Fiyat Aralığı Nedir?
Bebek emzirme ürünleri kategorisi altında, pek çok ürün seçeneği bulunur. Göğüs pompalarından göğüs ucu çıkarıcılara, göğüs pedlerinden göğüs kalkanlarına kadar geliştirilen pek çok ürün seçeneği annelere destek olur. Bu ürün çeşitliliği fiyatlara da yansımaktadır. Göğüs pompası fiyatları ile göğüs pedi fiyatı farklıdır. En uygun fiyat seçenekleri ile emzirme ürünleri alışverişinizi tamamlamak için mamajoo.com sitesinden yararlanabilirsiniz.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.