{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Total of 88 products are displayed.
Total of 88 products are displayed.
1 2 3 4

Hangi Emzik Daha Sağlıklı?

Doğum öncesinde bebeğiniz için alışveriş yaparken ya da bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılarken hangi emziğin daha sağlıklı olduğu konusunda kafa karışıklığı yaşıyor musunuz? Bu durum hem emzik hem de biberon seçiminde pek çok annenin yaşadığı sorunlardan biridir. Bebek emzik çeşitleri hem farklı malzemelerden üretilmekte hem de farklı aylar için farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Emzikler ; damaklı emzik , yenidoğan emzik , damaksız emzikler gibi pek çok seçeneğe sahiptir. Seçiminiz öncesinde doktorunuzun tavsiyesini alabilirsiniz. Aynı zamanda emzik askılığı modelleri de Mamajoo farkıyla sizleri bekliyor. Unutmamanız gereken bir detay ise her bebeğin rahat kullanabileceği ürünün değişebileceği ve denediğiniz zaman en doğru kararı bebeğinizin vereceğidir.

En İyi Yenidoğan Emzik Hangisi?

Ebeveynler, bebeklerinin damak yapısını bozmasından korktukları için, emzik kullanımı konusunda tereddüt edebilir. Ancak, doğru yenidoğan emzik seçimi ile bu istenmeyen durumları yaşamanız söz konusu değildir. Mamajoo.com emzikler kategorisinden 0 ay için ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mamajoo ortodontik emzikler , kokusuz, tatsız ve şeffaf silikondan üretilmiştir. Her yaş grubuna uygun yumuşaklıkta olup, kolay temizlenebilmektedir. Damaklı formda üretilen bu emzik modelleri , bebeklerin diş ve ağız yapısına uygun olup, ekstra geniş hava kanalları salya oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu Black & Pearl Desenli İkili Ortodontik Emzik Gece & Gündüz, 0-24 ay arası kullanılabilir. Güvenlik halkası ve geniş delikleri ile bebeklerin rahatlıkla kullanabildiği bir diğer ürün seçeneği ise Mamajoo İkili Ortodontik Emzik Gece & Gündüz olmaktadır.

Damaklı Emzik Mi Damaksız Emzikler Mi Daha İyi?

Damaklı emzik ve damaksız emzikler arasında seçim yapmanız gerektiğinde bebeğinizin hangi ay içerisinde olduğunu göz önünde bulundurmanız önerilir. Bebeğinizin ilk 40 gününde en iyi emzik , damaklı olanlardır. Yapısı itibari ile ortodontik emzik olarak da adlandırılan bu ürünler, bebeğinizin hassas ağız yapısına uygundur. Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu Powder Pink Desenli İkili Ortodontik Emzik, 0-24 ay arası kullanabileceğiniz emzik seçenekleri arasında yer alır.

Bebek Emzikleri Seçimi Nasıl Olmalı?

Bebek emzik seçimi sırasında öncelikle bu ürünlerin ham maddelerini araştırmanız önerilir. Bebeğinizin ağzında tükürük yolu ile zararlı maddelerin geçişi söz konusu olabileceğinden güvenilir markaları tercih etmelisiniz. Mamajoo, tüm anne bebek ürünlerinde olduğu gibi emziklerde de BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli ham maddeler kullanmaktadır. Silikondan üretilen bu ürünler, kolay temizlenebilir.
Anne Memesine Benzeyen Emzik Hangisi?
Yapısı itibari ile anne memesine en çok benzeyen formlardan biri de ortodontik (damaklı) emziklerdir. Bu emzikler bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun olarak tasarlanmıştır. Bebekler anne memesine adapte olmakta zorlanıyorsa, bu emziklerden destek alabilirsiniz. Tam tersi olarak, emzik kullanımı başlarken, anne memesine yakın bir form tercih edilmesi işinizi kolaylaştırabilir. Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu Bej Leopar Desenli İkili Ortodontik Emzik, bebeklerin ağız yapısına uygunluğunun yanı sıra, anne memesine benzer formuyla da tercih edilir. Leoparlı deseniyle de beğeni kazanmaktadır.
Emzik ve Emzik Askılığı Fiyatları Ne Kadar?
Emzik fiyatları , markaya, ürün içeriğine ve pek çok farklı değişkene göre belirlenir. Piyasadaki anne bebek markalarının ürünlerini karşılaştırarak fiyatlar hakkında küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Sadece uygun fiyatlı ürün aramanın yanı sıra bebeğiniz için en uygun emzik modelleri konusunda karar vermek için pek çok alternatif sunan mamajoo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bebek emzik seçimi sırasında sterilizasyon ve saklama kutusu olan ürünleri tercih etmeniz, hijyen açısından rahatlık sunacaktır. Aynı zamanda emzik askılığı seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu Pearl & Black Desenli İkili Ortodontik Emzik Gece & Gündüz bu seçeneklerden biridir. Farklı renk ve desen seçeneğine sahip bebek emzik çeşitleri inceleyerek, bebeğiniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.