{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Total of 5 products are displayed.
Total of 5 products are displayed.

Sterilizatör Ne İşe Yarar?

Bebeklerin dünyaya geldikleri ilk andan itibaren bağışıklık sistemleri son derece hassastır. Bu durum yaş almaya başladıkça azalma konusunda eğilim gösterir. Buna yönelik bebek ve çocuk beslenmesinde doğru seçim kadar, hijyen de büyük önem taşır. Bebekleri beslerken sıklıkla kullanılan biberonlar, hastalıklara yol açabilecek bakteri, virüs, mantar ve parazit enfeksiyonlarına elverişli bir ortama sahiptir. Kullanılmış ve yeteri kadar sterilize edilmemiş bir biberon, yeni gıda eklenmesi ile bakterilerin rahatlıkla üreyebileceği bir ortam oluşturur. Biberon ve emziklerin doğru bir şekilde temizlenebilmesi bu sorunun ortadan kaldırılmasını destekler. Biberon sterilizatör seçenekleri, bebeğinizi hijyenik bir şekilde ve güvenle besleyebileceğiniz ortamı hazırlamaya yardımcı olur. Sterilizatör , bebeğinizi hasta edebilecek, bakteri, virüs, parazit ve patojenlerden korunması için tercih edilir.

Biberon İçin Sterilizatörler Nasıl Olmalı?

Biberon sterilizatörü , beslenme ürünlerinin dezenfekte edilebilmesi için ideal ısıya ulaşabilen özelliğe sahip olmalıdır. Isıyla çalıştığı için bu ürünlerin ham maddesinde Fitalat ve BPA gibi zararlı seçenekler tercih edilmemelidir. Sterilizatör, fonksiyonel ve kolay kullanılabilir özelliğe sahip olmalıdır. Buharlı sterilizatör seçenekleri, dezenfeksiyonda suyun ve buharın gücünden yararlandığı için anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sterilizasyon işlemi, 100 dereceye ulaşınca gerçekleştiği için ürünün bu ısıya çıkabildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, temizlik işlemi tam olarak gerçekleşmediğinden, mikrop ve bakterilerin giderilmesinde sorun olabilir.

Sterilizatör Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Sterilizatör seçeneklerini araştırırken, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ancak markamızı tercih ederek, bu ürünleri hijyen sağlamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sterilizasyon işleminin yanı sıra kurutma ya da gıda ısıtma özelliğine sahip ürünleri tercih ederek, pek çok fonksiyondan aynı anda yararlanabilirsiniz. Mamajoo 5 İşlevli Buhar Sterilizatörü & Kurutucu, bebeğinizin gıda alımında hijyenin sağlanması için önerilen ürünler arasında yer alır. 100 dereceye ulaşarak sterilizasyon işlemini yerine getirir. Aynı anda 6 biberon sterilize edebilir. Hijyeni sağlamanın yanı sıra markanın sterilizatör çeşitlerinden olan bu ürün, buharda pişirme olanağı da sunarak, mama hazırlığınızı pratik ve kolay hale getirmeyi destekler. Çoklu biberon sterilizasyonuna olanak sağlayan ürünleri tercih etmeniz, bebeğinizi beslerken, malzeme sıkıntısı çekmenizin önüne geçmeye yardımcı olur. Sterilizasyon işleminin yanı sıra kurutma olanağı da sunan ürünleri tercih etmeniz önerilir. Türkiye’de 5 özelliği bir arada barındıran tek sterilizatördür. Ayrıca Almanya’da kategorisinde en iyi ürün seçilmiştir.

Buharlı Sterilizatörlerin Özellikleri Nelerdir?

Buharlı sterilizatör seçenekleri hijyen sağlamada annelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü, sterilizasyon işleminin yanı sıra farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tek üründe çözümler sunar. Biberon ısıtıcı özelliği sunan bu ürünle, bebeğinizin sütünü, mamasını farklı sıcaklık derecelerinde ısıtabilirsiniz. LCD ekranı, ürünü hangi işlev için kullanıyorsanız, tamamlanma aşamasına dair size yardımcı olur. Buharlı sterilizatör hassas ısı kontrolü sağlar. 9-12 dakika içerisinde sterilizasyon işlemi tamamlandığı için anneler bebeklerini beslerken uzun süreler boyunca beklemek zorunda kalmaz. 4 adet dar ağızlı biberon ya da 3 adet geniş ağızlı biberon aynı anda sterilize edilebildiği için zamandan tasarruf sağlar. Markanın tüm ürünlerinde olduğu gibi sterilizatörler içinde de BPA ve fitalat ham maddeleri kullanılmamaktadır.
Biberon Sterilizatör Fiyatları Ne Kadar?
Biberon sterilizatörü seçeneklerinin her biri farklı fonksiyonlara sahiptir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterir. 5 fonksiyonlu ürünle, 3 fonksiyonlu ürünün özellikleri gibi fiyatı da farklıdır. Aynı anda süt ısıtma, sterilizasyon ve mama hazırlama olanağı sunan biberon sterilizatörü seçeneklerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmak için mamajoo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak, farklı özelliklere sahip sterilizatör seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.