Beslenme Ürünleri Nelerdir?

02 Aralık 2022

Beslenme Ürünleri Nelerdir?

Mamajoo Kulplu Eğitici Bardak Nedir?

Bebeklerin biberondan ayrılarak bardağa geçmesini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanan Mamajoo eğitici bardak ergonomik kulpu sayesinde bebeklerin tek başına içmeye alışmasını desteklemektedir. Eğitici bardakların yumuşak ucu esnek ve bebeklere uygun sıvı akışını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Geniş ağızlı ve geniş tabanlı olarak üretilen Mamajoo eğitici bardak üzerinde yer alan ölçek işaretleri bebeklerin ne kadar sıvı tükettiğini anlamaya yardımcı olur. Bebeklerin sağlığı ve ihtiyaçları ön planda tutularak üretilen bardaklar akıtma ya da sızdırma yapmaz. Ürün bu özellikleri ile evde, ev dışında ya da yolculuk esnasında pratik kullanım olanağı sağlamaktadır.

Mamajoo Eğitici Bardak Nedir

Mamajoo Beslenme Kaşığı Nedir?

Bebeklerin ek gıdaya geçiş sürecine çok daha kolay bir şekilde alışabilmesini sağlayan Mamajoo kaşık pratik bir kullanım için esnek ve son derece dayanıklı şekilde üretilmektedir. Mamajoo mama kaşığı ürün ambalajında biri saklama kutusu içinde, diğeri ise dışında olmak üzere 2 adet bebek mama kaşığı bulunur. Mamajoo kaşık ergonomik uzun sapı rahat bir tutuş ve derin kavanozlarda kullanmak için tasarlanmıştır. Kaşık sapının arka ucunda bulunan destek bölümü ise kaşığın tabağın içine kaymasını engellemek için özel tasarlanmıştır.

Mama Kaşığı Nedir?

Yenidoğan bebeklerin ek gıda sürecine geçişini sorunsuz bir şekilde tamamlamasına mama kaşığı ürünleri yardımcı olmaktadır. Bebek mama kaşıkları ile çok daha kolay ve güvenli bir şekilde mama tüketebilen bebekler beslenme saatlerini keyifli bir aktiviteye dönüştürüyor. Bebek sağlığına zararlı olmayan hammaddeler kullanılarak özel olarak üretilen bebek kaşığı ürünleri kavrama yeteneğinin gelişmesine yardımcı olur. Farklı desen ve renkler ile bebeklerin keyifli vakit geçirmesini sağlayan bebek çatal kaşık ürünleri hassas ağız ve diş etlerine zarar vermeyecek maddeler kullanılarak üretilmektedir.

Eğitici Bardak Nedir?

Bebeklerin biberondan ayrılarak bardağa geçiş sürecini hızlı ve konforlu bir şekilde yapabilmesini sağlayan bebek ürünlerine eğitici bardak denmektedir. Bebeklerin gelişim seviyesine göre bardak modelleri değişiklik gösterirken, ilk adım olarak kulplu eğitici bardaklar kullanılmaktadır. Alıştırma bardağı ürünleri konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi üretim malzemesidir. Bebek sağlığını tehdit eden BPA maddesini içermeyen bebek alıştırma bardağı kullanılması büyük önem taşımaktadır. Eğitici bardak konusunda bir diğer önemli nokta ise bardağın ergonomisidir. Bebeklerin kolay bir şekilde kavrayabileceği şekilde üretilen alıştırma bardağı ürünleri genellikle kulplu bardaklar olmaktadır.    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.