Mamajoo %0 BPA Silikon Biberon Emziği İkili M No.2 6 ay+

MMJ1059
0 Yorum / Yorum Ekle
214,00 TL
Havale ile
:
203,30 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo 2 x Saklama Kutulu Anti-Kolik Biberon Emziği No:2 / M 6 Ay+

  Kullanım Yaşı: 6 ay+

  AB / TS Standartları gereği bebeklerin güvenliği için biberon emziklerinin kullanım sıklığına göre 4-8 haftada bir değiştirilmesi ve emzik deliklerinin kesinlikle büyütülmemesi gerekir.


  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Ürün Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Biberon Emziğinde bulunan anti-kolik valf, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır.

  Anne göğsüne benzer formda sunulan biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esner.

  Mamajoo Biberon Emzikleri, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.

  Mamajoo Biberon Emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve biberon emziklerinin hijyenik olarak saklanmasını sağlar.

  Bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akış oranlarına sahip 4 çeşit Mamajoo biberon emziği bulunur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.2600)

  Paket İçeriği:
  2 x Anti-kolik Biberon Emziği
  1 x Biberon Emziği Saklama Kutusu
  Temizlik & Sterilizasyon:
  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve biberon emziğini düzenli aralıklarla değiştiriniz.
 • Biberon & Biberon Emziği-Eğitici Bardak & Bardak Ucu Kullanma Kılavuzu


  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.