Mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü & Biberon Isıtıcı

MMJ4517
0 Yorum / Yorum Ekle
3.000,00 TL
Havale ile
:
2.850,00 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü

  Kullanım Yaşı: 0+ Yaş

  Tüm Mamajoo ürünleri, BPA içermeyen yüksek kaliteli ham maddelerden üretilmektedir.

  Ürün Avantajları ve Özellikleri:

  Mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü, bebekler için en iyi hijyeni sağlarken farklı ihtiyaçlara tek ürünle pratik bir çözüm sunar. Ergonomik, ayrılabilir tasarımı ve kompakt gövdesiyle hem evde hem de yolculuklarda kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar.

  Sterilizasyon, gıda ısıtma ve süt ısıtma işlevleri bulunan Mamajoo 3 İşlevli Buhar Sterilizatörü ile bebeğinizin biberon ve emziklerini hızlı bir şekilde steril edebileceğiniz gibi sütünü veya gıdalarını da ısıtabilirsiniz.

  Bebeğinizin sevdiği gıdaları süt veya mama oluşuna göre uygun sıcaklıkta hazırlamanıza yardımcı olur. Dokunmatik kontrol paneli teknolojisine sahiptir, işlem ve işaretler LCD ekran ile kolayca izlenir.
  Dijital ekranının kullanımı çok kolaydır, çünkü mama veya süt ısıtma işlemleri sırasında ürünün iç ısıları ekranda görünür ve işlem bittiğinde otomatik olarak sabitlenir.

  Akıllı Sabit Sıcaklık

  Ürün her zaman kullanıma hazır sıcak su sağlamak için içindeki suyun sıcaklığını 24 saat boyunca sabit tutma özelliğine sahiptir.

  Kademesiz Termostat
  Süt, su ve ek gıdaları değişik mevsim sıcaklık koşullarına göre 37-75 °C arasında ayarlayarak ısıtır.

  Hassas Isı Kontrolü

  Sadece ‘’Isıtma’’ işlevinde istediğiniz ısıyı ayarlamak için [+] veya [-] tuşlarına dokunabilirsiniz. Isıtma sıcaklık kontrol ayar hassasiyeti, özelikle anne sütünün yavaşça ısıtılarak besin kaybı olmaması için ±1°C olarak tasarlanmıştır.


  Buhar Sterilizatörü İşlevi

  Ürünün ısıtıcı tabanına 100 ml su koyup steril etmek istediğiniz ürünleri aşağı baş aşağı şekilde ürün sepetine yerleştirin ve kapağı kapatın. Açma/kapama düğmesine bastıktan sonra ışıklı dokunmatik ekrandan Sterilizasyon’’ işlevini seçtiğinizde işlem başlayacaktır. Buharlı sterilizatör sıcaklığı 100℃’ye geldiğinde 9-12 dakika arasında sterilizasyon işlemi bitirir ve uyku moduna geçer. Sabit yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

  4 dar ağızlı biberon veya 3 geniş ağızlı biberon kapasitesine sahiptir ve ayrıca beslenme / emzirme aksesuarları da steril edilebilir.


  Hızlı Isıtıcı İşlevi

  Ürünün Isıtıcı tabanına ısıtacağınız miktar kadar su koyup, biberon veya mama kabını ürün sepetine yerleştirin ve kapağını kapatın. Açma/Kapama düğmesine bastıktan sonra ışıklı dokunmatik ekrandan ’’Hızlı Isıtma’’ işlevini seçtiğinizde işlem başlayacaktır. Konulan suyun sıcaklığına bağlı olarak yaklaşık 6 dakikada 40°C’ye ulaşır ve 3 kez sinyal vererek otomatik olarak sürekli ısı koruma moduna geçer. Hızlı Isıtma işlemi sırasında ısı ayarı yapılmaz. Isıtılan su veya gıdanın istenilen ısıya gelmesi için birkaç dakika beklemek gerekir. Isı koruma modunda, içindeki suyun sıcaklığı 40°C altına 1°C düştüğünde, cihaz otomatik olarak ısıtmaya başlayıp durarak sürekli ısı koruma sağlar.

  Isıtıcı İşlevi

  Ürünün Isıtıcı tabanına ısıtacağınız miktar kadar su koyup, biberon veya mama kabını ürün sepetine yerleştirin ve kapağını kapatın. Açma/Kapama düğmesine bastıktan sonra ışıklı dokunmatik ekrandan ’’Isıtma’’ işlevini seçtiğinizde işlem başlayacaktır. Isıtma işlemi sırasında ısıyı yükseltmek için (+) veya azaltmak için (-) tuşlarına basarak istediğiniz ısıya ayarlayabilirsiniz. Isı ayar aralığı 37-75 ° C arasıdır.

  Süt ısıtma işleminde cihazın iç isısı, konulan suyun sıcaklığına da bağlı olarak yaklaşık 5-10 dk arasında 40 ℃ ye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve otomatik olarak sürekli ısı koruma moduna geçer. Isı koruma modunda, içindeki suyun sıcaklığı ortam sıcaklığına göre 40°C altına 1°C düştüğünde, cihaz otomatik olarak ısıtmaya başlayıp durarak sürekli ısı koruma sağlar.
  Gıda ısıtma işleminde cihazın iç sıcaklığı 70 ℃ ye ulaştığında ısıtıcı alarm verir ve otomatik olarak sürekli ısı koruma moduna geçer.

  Cihazınızın verimli çalışması için düzenli olarak Mamajoo Kireç Temizleyici ile bakımını yapınız.

  Garanti Süresi: 2 yıl

  Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye / Almanya

  Üretim Yeri: Türkiye’de montajlanmıştır.

  Güç: 220V, 50 Hz, 600W

  Sıcaklık: 0 - 100°C

  Çalışma Süresi: 5-12 dakika

  Ağırlık: 1,020 kg

  Ürün Ölçüleri: 19,4 x 21 x 26 cm

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 60335, TS EN 62233, TS EN 55014, TS EN 61000

  Paket İçeriği:

  1 x Buharlı Sterilizatör & Isıtıcı Tabanı
  1 x Üst Gövde
  1 x Kapak
  1 x Alt Gövde

  Temizlik:

  Kontrol panel, ana gövde ve elekrikli parçalar sadece kuru bir bezle temizlenir, asla suya sokulmamalıdır. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya antibakteriyel malzemeler kullanmayınız. Kullanım nedeniyle bir süre sonra oluşan kireçlenmeyi temizlemek için, 10 gr (1 çay kaşığı) Mamajoo Kireç Temizleyici’yi 90 ml su doldurulan cihaza dökünüz. Cihazın kapağını kapatmadan ‘’Sterilizasyon’’ düğmesine basarak 2-3 dakika çalıştırınız ve cihazı kapatınız. Temizlenen tabandaki suyu fan bölümüne kaçırmadan dökünüz ve kurulayınız. Cihazınızın verimli çalışması için düzenli olarak Mamajoo Kireç Temizleyici ile bakımını yapınız.

 • 3 İşlevli Sterilizatör Kullanım Kılavuzu & Garanti Belgesi

  İndir (1.22 MB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.