Stokta Yok

Mamajoo 5 İşlevli Kurutmalı Buhar Sterilizatörü & Mama Isıtıcısı

MMJ2025-S
0 Yorum / Yorum Ekle
7.603,00 TL
Havale ile
:
7.222,85 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo 5 İşlevli Buhar Sterilizatörü & Kurutucu

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA veya Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri ve Avantajları:

  Sterilizatör, Kurutucu, Buharda Pişirici, Gıda Isıtıcı ve Süt Isıtıcı; 5’i 1 arada!

  Mamajoo Buhar Sterilizatörü ve Kurutucu, bebeğinizin sağlığı için gereken hijyeni en iyi şekilde sağlarken farklı ihtiyaçlara tek ürünle pratik bir çözüm sunar.

  Mamajoo Buhar Sterilizatörü ve Kurutucusu sürekli yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

  Ergonomik, ayrılabilir tasarımı ve kompakt gövdesiyle hem evde hem de yolculuklarda kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar.

  6 biberon kapasitesine sahiptir ve biberon emziği ile emzikler gibi küçük beslenme aksesuarları için ayrı bir rafı bulunur.

  Sterilizasyon işlemi bittiğinde (9 dakika sonra) otomatik olarak kurutma işlemine (30 dk. veya 60 dk. seçenekli) geçer. Kurutma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve otomatik olarak kapanır.

  Sebze pişirme kabı ile istediğiniz besinleri buharda pişirebilirsiniz. Pişirme işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve otomatik olarak kapanır.

  Mama kasesi yardımıyla istediğiniz besinleri ısıtabilirsiniz. Mama ısıtma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve otomatik olarak kapanır.

  İzolasyon rafı ile süt ısıtma işlemini yapabilirsiniz. Süt ısıtma işlemi bittiğinde 6 kez sinyal verir ve otomatik olarak kapanır.

  Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi kullanılan üründe işlem ile işaretler ısıtıcı tabandaki LCD ekrandan kolaylıkla izlenir.


  Cihazınızın verimli çalışması için düzenli olarak Mamajoo Kireç Temizleyici ile bakımını yapınız.

  Mamajoo 5 İşlevli Sterilizatör, Almanya’nın bağımsız uzman test sitesi olan ExpertenTesten tarafından test edilerek ve rakiplerine göre en iyi puanları alarak “En İyi Ürün” seçilmiştir.

  Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye / Almanya

  Üretim Yeri: PRC

  Güç: 220V – 50Hz, 400W

  Sıcaklık: 0- 100 °C

  Çalışma Süresi: 9 / 30 / 60 dakika

  Ağırlık: 1,9 Kg

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: CE – TS EN 60335, TS EN 55014

  Ürün Ölçüleri: 26,5 x 26 x 37,5 cm

  Garanti Süresi: 2 yıl

  Paket içeriği:

  1 x Mamajoo 5 İşlevli Buhar Sterilizatörü & Kurutucu
  1 x Biberon Rafı
  1 x Emzik Rafı
  1 x Maşa
  1 x Isıtıcı Taban, Ana Gövde ve Kapak,
  1 x Kase, Kase Kapağı, Sebze Pişirme Kabı,
  1 x İzolasyon Rafı, İzolasyon Kapağı, Üst İzolasyon Kapağı
  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Isıtıcı taban, ana gövde ve kapak sadece kuru bir bezle temizlenmelidir. Diğer parçalar elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler kullanmayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.