Mamajoo Cam Biberon 180ml + Silver Biberon 250ml

MMJ8829
0 Yorum / Yorum Ekle
813,00 TL
729,00 TL
%10
Havale ile
:
692,55 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Cam Biberon 180ml + Silver Biberon 250ml
  Kullanım Yaşı: 0+ ay
  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.
  Mamajoo Cam Biberonlar, ısıya ve darbeye ekstra dayanıklı, geri dönüştürülebilir, hafif ve kolay kırılmayan borosilikat camdan üretilmiştir. Yüksek ve ani ısı değişimine karşı dayanıklıdır.
  Mamajoo Cam Biberonlarda anti-kolik valf sistemli biberon emziği bulunur ve doldurmayı veya temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
  Ürün Avantajları:

  Son derece güvenilir, BPA ve Fitalat içermeyen Mamajoo biberonlar, hem ergonomik tasarımı hem de anti-kolik valf sistemi ile bebeğiniz için emzirmeden sonraki en ideal beslenme ürünüdür.
  Mamajoo Cam Biberonlar, ısıya ve darbeye ekstra dayanıklı, geri dönüştürülebilir, hafif ve kolay kırılmayan borosilikat camdan üretilmiştir. Yüksek ve ani ısı değişimine karşı dayanıklıdır.
  Mamajoo biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf sistemi ile bebeğin beslenme sırasında hava yutması sonucu oluşan gaz sancısını (kolik) engellemeye yardımcı olur.
  Mamajoo Cam Biberon Emzikleri, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş(ay) grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
  Anne göğsüne benzer formda sunulan Mamajoo biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esner.
  Geniş ağızlı Mamajoo biberonun doldurulması ve temizlenmesi kolaydır, geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez.
  Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişimini desteklemek amacıyla Mamajoo biberonun gövdesinde ergonomik kavrama kavisleri tasarlanmıştır.
  Tatsız ve kokusuz Mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.
  Cam Biberonlarla kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak 3 farklı sıvı akış oranlarına sahip Mamajoo Cam Biberon Emziği bulunur.
  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Mamajoo Silver Biberon 250ml

  Özellikleri:

  Mamajoo PP* Biberonların üretim sürecinde bebek sağlığı ön planda tutularak en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına uygun, en yüksek kalitede hammaddeler kullanılmıştır. Küçük parçaları olmadığından kolay temizlenebilen Mamajoo Biberonlar, sterilizasyon cihazında steril edilebilir. Üzerindeki ölçü birimi hem ml hem de oz olarak bulunur; net işaretler tam ölçümü garantiler ve bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar. Biberon kapağı biberon emziğini tamamen kapatır ve sızdırma yapmadan yolculuk etmeyi sağlar.

  *Polipropilen Hakkında

  Mamajoo Silver Line serisi biberonlar bisfenol A içermeyen (%0 BPA) PP (PoliPropilen) ham maddesinde üretilmiştir.

  PP malzeme, diğer plastik biberonların aksine çok sıcak suya maruz kaldığında bile molekülleri ayrışmaz ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesinin salınımı/süzülümü meydana gelmez.

  Fonksiyonları;

  Geniş ağızlı biberonun doldurulması ve temizlemesi kolaydır.

  Geniş tabanı sayesinde kolayca devrilmez.

  Minik ellerin kolayca tutabilmesi ve kas gelişimini desteklemek amacıyla ergonomik kavrama kavisleri tasarlanmıştır.

  Anne göğsüne en yakın formda sunulan biberon emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esner.

  Tatsız kokusuz silikon biberon emziği sayesinde anne sütü ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

  Biberon emziğinde bulunan anti kolik valf, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır.

  Biberonla birlikte kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak farklı sıvı akışlarına sahip 4 çeşit biberon emziği bulunur.

  Paket İçeriği:
  1 x Mamajoo Cam Biberon 180 ml
  1 x Mamajoo Silikon Cam Biberon Emziği No.1 (S) 0 ay+
  1 x Mamajoo Silver Biberon 250 ml
  1 x Mamajoo Silikon Biberon Emziği No.2 (M) 6 ay+
  Temizlik & Sterilizasyon:
  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve düzenli aralıklarla değiştiriniz.
 • Biberon & Biberon Emziği-Eğitici Bardak & Bardak Ucu Kullanma Kılavuzu

  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.