{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Bebeğiniz İçin En İyi Biberonu Seçin

Biberon seçimi yaparken bebeğiniz için en iyi biberonu arıyor olabilirsiniz. En iyi biberonu seçebilmek için iki farklı biberon malzemesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu ürün temelde cam ve plastik olmak üzere iki farklı malzemeden üretilir. Cam biberon hızlı bir şekilde temizlenerek bebek için hijyen sağlar. Plastik biberonlar hafif ve oldukça dayanıklıdır. Bununla birlikte plastik biberon satın alırken BPA ve kimyasal içermediğinden emin olmalısınız. Bu sayede bebeğiniz güvenli ve sağlıklı bir şekilde beslenebilir. Bununla birlikte anne memesine benzer bir şekilde üretilen göğüs uyumu sağlayanlarını tercih edebilirsiniz. Göğüs uyumu sağlayan biberonlar anne memesi emen bebeklerin daha iyi bir şekilde süt emmesini de sağlar. Biberon emzik seti ile bebeğinizin emme refleksini destekleyebilirsiniz. Bebeğin emmesini kolaylaştıran küçük, orta ve hızlı olmak üzere üç farklı biberon başlığı vardır. En doğru seçimi yaparken yenidoğan biberon gibi bebek için yavaş akış sağlayan biberon çeşitlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Yavaş akış sağlayan ürünler yenidoğan biberon bebekler için oldukça uygundur. Bununla birlikte biberonların boyutları da bebeğiniz ile uyumlu olmalıdır. Yenidoğan bebekler için küçük biberonlar tercih edebilirsiniz. Biberon ucu ve şişesinin sağlıklı, hijyenik açıdan uygun ve kaliteli malzemelerden üretildiğin emin olmalısınız. Bu sayede bebeğinizi beslerken sağlığını da koruyabilirsiniz. Gaz yapmayan biberon ile bebeğinizin gaz problemlerini hafifletebilirsiniz. Bebek biberon seti olarak bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Biberon tercih yapmadan önce web sitemizde yer alan biberon fiyatları ve özellikleri gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Mamajoo Biberon Neden Tercih Edilmeli?

Mamajoo biberon kaliteli malzemelerden üretilir. Bu biberonlar uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Valf sistemli biberon emziği sayesinde doldurma ve temizlemeyi kolaylaştırır. Biberon tasarımlarında çokça başarılı bir markadır. Beslenme sırasında dengeli bir duruş sağlayan geniş bir taban, minik eller ile uyum sağlayan kulplar ve konforu arttıran gövde kavisleri vardır. Bebeklerinizin sağlığı ve emme konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan bir biberondur. Bebekler beslenme sırasında iyi bir şekilde kavrayabilecekleri çift taraflı biberon kulpu yer alır. Bu kulplar bebeğin elleri ile uyum sağlar ve tutmayı kolaylaştırır. Biberon başlığı sıkı bir şekilde kapatıldığında sızdırma yapmaz. Bebek çantanızda veya kişisel çantalarınızda güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bebekler beslenmeleri bitse de biberonu emmeye devam edebilirler. Bu gibi durumlar biberon ucu ciltte tahriş yapmayan, alerjik reaksiyonlara neden olmayan malzemeler kullanılır. Bebek biberon ile uyum sağlayarak rahat bir beslenme deneyimi yaşar. Mamajoo bebeğinizin sağlığını, doğru emme refleksini, emme konforunu ve alerjen durumunu dikkate alarak üretim yapar. Bebeklerinizin emme refleksini destekleyen biberon emzik seti de üretir. Bebeğinizin ihtiyacı olan beslenme ve beslenme sonrası emme refleksi için bebek biberon seti tercih edebilirsiniz.

Biberonu Set Olarak Almanın Avantajı Nedir?

Biberonları set olarak almak birçok açıdan avantajlıdır. Set içerisinde yer alan emzik, biberon ve biberon kulpları birbiri ile çokça uyumludur. Bebeğinizin çene, diş ve diş eti özellikleri göz önünde bulundurularak üretilen emzik sayesinde bebeğin emme refleksini destekler. Biberon seti içerisinde yer alan biberonun ergonomik tasarımı göz önünde bulundurulduğunda rahat bir beslenme sağlar. Bu sayede gaz yapmayan biberon ile bebeğiniz beslenme sonrasında gaz problemi önlenebilir. Ayrıca biberon ile uyumlu biberon kulpu da set içerisinde yer alır. Bu kulplar bebeğinizin tutuş becerilerini arttırırken, konforlu bir şekilde beslenmelerini sağlar. Bebeğinizin beslenme konforunu arttıran biberon seti içerisinde yer alan kulplar yoğun iş temposunda tek başına beslenmesini de kolaylaştırır. Bu setin içerisinde beslenme kaşığı da yer alır. Bu kaşık ile katılaşan mamaları kolay bir şekilde alabilirsiniz. Kaşık bebeğin ağız yapısıyla uyumludur.

Cam Biberon Sağlıklı Mı?

Cam biberon temizlenmesi kolay olan bir biberon çeşididir. Üretildiği malzeme çizilmelere karşı dayanıklıdır. Cam biberon uzun süre kullanımlarda sararma yapmadığından dolayı sıkça tercih edilir. Ayrıca BPA, ftalat gibi kimyasallar içermediğinden bebekler için çokça sağlıklıdır. Bu ürünler ısı değişimlerine uyum sağlar. Bu nedenle buzdolabında sağlayabilir veya ısıtmak için kullanabilirsiniz. Bu yenidoğan biberon olarak sıkça kullanılır. Bebeğinizin öğünlerini düzenlerken pratik olması açısından çokça faydalıdır. Bebeklerinizin sağlığını korumak için cam biberon seti tercih edebilirsiniz.
Antikolik Biberon Ne İşe Yarar?
Antikolik biberon hava sızıntısını azaltan ve bebeklerde gaz oluşumunu engelleyen bir biberon tipidir. Bebeklerin gaz problemleri sancılı bir süreçtir. Bu nedenle bebekte gaz oluşumunu engelleyen biberonlar kullanılabilir. Bebeklerin rahat beslenmesini sağlayan antikolik biberon, doğal emme refleksini destekler. Bu da annenin meme ve biberon arasındaki geçişi kolaylaştırır. Gaz yapmayan biberon anne sütü saklamak için de kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Bu da anne sütünün, bebeğe iyi bir şekilde verilebilmesine olanak tanır. Gazın engellenebilmesi için bebek biberon tutarken ki duruş pozisyonun önemli olduğu da unutulmamalıdır.
Anne Memesine En Yakın Biberon Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Anne memesine en yakın biberon seçimi yaparken biberon ucunun esnek ve yumuşak olmasına dikkat edebilirsiniz. Biberon emziği anne memesine benzeyen bir şekilde olmalıdır. Bu sayede bebek biberon ile uyum sağlar ve göğüs emiyormuş gibi hissetmesi sağlanır. Biberonun akış hızı da göz önünde bulundurulmalıdır. Yavaş kış hızına sahip biberonlar yenidoğan bebekler için tercih edilebilir. Büyük bebekler için orta veya hızlı akış hızına sahip olan çeşitler kullanılabilir. Anne memesine en yakın biberon seçimi yaparken Pp biberon çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Bu polipropilen biberon olarak da bilinen bu biberonlar BPA ve flalat içermediğinden dolayı tercih edilir. Isıya oldukça dayanıklı olan bu Pp biberon bulaşık makinesinde veya sıcak suda elde yıkanabilir özelliktedir.
Biberon Fiyatları Ne Kadar?
Biberon fiyatları belirleyen birçok etken vardır. Biberonun üretildiği malzeme, malzemenin kalitesi ve bebek ile olan uyumu göz önünde bulundurularak belirlenir. Antikolik biberon gaz yapmayan biberon çeşididir. Kronik gaz problemi yaşayan bebekler için çokça faydalıdır. Sağlıklı biberon malzemelerinden biri de camdır. Camdan üretilen biberonlar çokça sağlıklı olduklarından bu durum fiyatlarına da yansır. Cam biberon fiyatları belirlenirken yalnızca malzemesi değil, kullanım kolaylığı da göz önünde bulundurulur. Isı değişkenlerine uyum sağladığı için süt saklama veya süt ısıtmayı kolaylaştırır. Cam biberon fiyatları belirlenirken kutu içeriğinde yer alan kulplar veya farklı aksesuarlara göre de belirlenir. Bu ürünü cam biberon seti olarak da değerlendirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.