{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Filtreler
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Yenidoğan Biberon Nasıl Olmalı?

Anneler için bebeklerin beslenmesi, doğum anından itibaren son derece önemli olup, özellikle yeni anne olan kadınlar, bebeklerini yeteri kadar besleyemedikleri yönünde endişelenebilmektedir. Bebeklerin doğru ve rahat bir şekilde beslenmesi için biberon seçimi doğru yapılmalıdır. Cam biberon, PP biberon , anti-kolik biberon gibi pek çok seçenek annelerin seçim konusunda kafasını karıştırabilir. Yenidoğan biberon seçiminde hangi kriterlerin göz önünde bulundurulması gerektiği konusunda bir uzmandan yardım alabilir ya da mamajo.com adresinden yenidoğanlar için özel olarak üretilen bebek biberon çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Cam Biberon Mu Yoksa PP Mi?

Doğal beslenme yöntemi olan emzirmenin yanı sıra biberon , bebek beslenmesinde önemli rol oynar. Doğru ürün seçimi sırasında anne memesine en yakın biberon tercih edilmesi, bebeğin beslenme döneminin daha rahat geçmesini destekler. Biberon alışverişi sırasında anneler cam veya plastik ürünlerin hangisini tercih etmeleri gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Cam biberon , annelere her zaman daha doğal bir seçenek gibi gelir. Bu bir bakıma doğrudur. Üstelik cam ürünler çok daha rahat ve kolay bir şekilde sterilize edilebilir. Yenidoğan bebeklerin emzirilmesi sırasında en iyi biberon seçenekleri arasında cam ürünler gösterilebilir. Ürünün kullanımı annenin kontrolünde olduğu için kırılma ihtimali en aza iner. Ancak bebeklerin biberonu tutmaya başladığı ileri aylarda, kırılma olasılığından dolayı plastik biberonlar da rahatlıkla kullanılabilir. Sanılanın aksine, bu ürünler plastikten üretilmemektedir. Bebeklerin kullanımına uygun, BPA ve Fitalat içermeyen ham maddeden üretilen Mamajoo biberonlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Hangi Biberon Daha İyi?

Cam veya plastik biberon emzik çeşitleri de göz önünde bulundurularak bebeğinizin ayı ve yaşına uygun seçilmelidir. Her aya ve yaşa göre en iyi biberon çeşidi farklılık gösterebilmektedir. Mamajoo Gece & Gündüz Biberonu 160 ml & Anti-Kolik Biberon Emziği No:1 / S, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanılabilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Daha sonra biberon emziği değiştirilerek kullanıma devam edilebilmektedir. 6 aydan büyük bebekler içinse Mamajoo Gold Biberon 250 ml & Anti-Kolik Biberon Emziği No:2 / M önerilmektedir. Markanın cam ve plastik biberon seçeneklerinde emziği değiştirerek, bebeğiniz büyüdükçe ürünü kullanmanız mümkündür. Mamajoo biberon emziği çeşitleri, biberonlarla uyumlu şekilde üretilmektedir.

Anne Memesine En Yakın Biberon Hangisi?

Anne memesine en yakın biberon çeşitlerinden biri Mamajoo Silver Biberon 150 ml & Anti-Kolik Biberon Emziği No:1 / S’dir. Markanın diğer biberon çeşitlerinde de Avrupa Standartları’na uygun içeriğin yanı sıra, bebeklerin ürün kullanımı sırasında anne memesine en yakın deneyimi yaşaması hedeflenmektedir.
Yenidoğan Biberon Emziği Nasıl Olmalı?
Yenidoğan biberon emziği, daha ileri aylardan farklı olmalıdır. Dünyaya gözlerini yeni açmış ve yeni beslenmeye başlayan bebeklerde tek delikli biberon emziği önerilir. Tek delikli emzik ile yaklaşık 6 ay boyunca bebeklerin beslenmesi rahat bir şekilde tamamlanabilir. Daha sonraki aylarda orta akışlı ve hızlı akışlı biberon emzikleri kullanılabilir.
Anti-kolik Biberon Ne Demek?
Anti-kolik biberon , gaz yapmayan biberon olarak da isimlendirilmektedir. Bu ürünler bebeklerin hava yutmadan beslenmesine olanak sunacak şekilde tasarlanmıştır. Mamajoo’nun tüm biberonları anti-koliktir. Biberon emziklerinde bulunan anti-kolik valf sistemi sayesinde bebeğin hava yutmasını engellemeye yardımcı olur. Biberon seti seçeneklerini inceleyerek, bebeğiniz için en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Web sitesinden ürünler hakkında detaylı bilginin yanı sıra biberon fiyatları hakkında da fikir sahibi olarak bütçenize uyan ürünleri görebilirsiniz.
En İyi Biberon Hangisi, Biberon Seti Seçimi?
En iyi biberon , üretimde bebekler için uygun hammaddeye sahip olan ve bebeğinizin içinde bulunduğu ayın beslenme gereksinimlerine göre tasarlanandır. Cam biberon ya da PP biberon seçimi yaparken, bu iki kriteri mutlaka göz önünde bulundurmanız önerilir. Biberon seti çeşitleri Mamajoo'da!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.