Mamajoo Mini Hediye Seti 160ml / Black Gece & Gündüz

MMJ1481
0 Yorum / Yorum Ekle
391,00 TL
Havale ile
:
371,45 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Mini Hediye Seti 160ml / Black Gece & Gündüz


  Kullanım Yaşı: 0 ay+

  Ürün Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Mini Hediye Seti, ideal bir hediye olacak şekilde yeni doğan bebek ile yeni annenin ilk aylardaki ihtiyaçları göz önünde tutularak özenle seçilmiş gerekli ve yüksek kaliteli 3 farklı ürün içerir. Sette bulunan ürünlerin tümü Avrupa Birliği standartlarına uygun ve en yüksek kalitede BPA içermeyen (%0 BPA) hammaddelerden üretilmiştir.

  1) Mamajoo Silver Biberon 160 ml & Anti-kolik Biberon Emziği No:1 / S

  Mamajoo Biberonlarında anti-kolik valf sistemli biberon emziği bulunur ve doldurmayı veya temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

  Anne göğsüne benzer formda sunulan Mamajoo Biberon Emziği, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde anne memesi gibi esner.

  Tatsız ve kokusuz Mamajoo Silikon Biberon Emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

  2) Mamajoo Ortodontik Black Gece & Gündüz Emzik 0 Ay+

  Mamajoo Ortodontik Black Gece & Gündüz Emzik, BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddeler ile yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir. Mamajoo Ortodontik Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde damaklı formda tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki ekstra geniş hava delikleri salya birikimini önleyip sürekli hava dolaşımını sağlayarak bebeklerin hassas cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcıdır.

  Mamajoo Ortodontik Black Gece & Gündüz Emzik, hem gece hem de gündüz kullanım için uygundur ve karanlıkta bir süre parlayan emzik gövdesi sayesinde gece kolaylıkla emziğin bulunmasını sağlar.


  3) Mamajoo Emzik Saklama Kutusu

  Mamajoo Emzik Saklama Kutusu, emziğin kullanılmadığı zamanlarda hijyenik olarak saklanması için idealdir. Hem evde, hem seyahatlerde pratik bir kullanım sağlar.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN14350, TS EN1400

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600/177.2440)

  Paket İçeriği:


  1 x Mamajoo Silver Biberon 160 ml & Anti-kolik Biberon Emziği No:1 / S
  1 x Mamajoo Ortodontik Black Gece & Gündüz Emzik 0 Ay+
  1 x Mamajoo Emzik Saklama Kutusu

  Temizlik ve Bakım:


  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla biberonları, düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.