Mamajoo Cam Biberon Emziği L/No.3 12 ay+ & Saklama Kutusu

MMJ4470
0 Yorum / Yorum Ekle
214,00 TL
Havale ile
:
203,30 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo 2 x Saklama Kutulu Anti-Kolik Cam Biberon Emziği No:3 / L 12 Ay+

  Kullanım Yaşı: 12 ay+


  AB / TS Standartları gereği bebeklerin güvenliği için biberon emziklerinin kullanım sıklığına göre 4-8 haftada bir değiştirilmesi ve emzik deliklerinin kesinlikle büyütülmemesi gerekir.

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Ürün Özellikleri ve Avantajları:


  Mamajoo Cam Biberon emziğinde bulunan anti-kolik valf, beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır.

  Anne göğsüne benzer formda sunulan cam biberon emzikleri, üzerinde bulunan helezonlar sayesinde esner.


  Mamajoo Cam Biberon emzikleri, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş(ay) grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.

  Mamajoo Cam Biberon emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve biberon emziklerinin hijyenik olarak saklanmasını sağlar.

  Mamajoo Cam Biberonlar ile kullanılmak için bebeklerin gelişimine ve ihtiyacına uygun olarak 3 farklı sıvı akış oranlarına sahip Mamajoo Cam Biberon Emziği bulunur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Paket İçeriği:
  2 x Anti-kolik Cam Biberon Emziği
  1 x Biberon Emziği Saklama Kutusu
  Temizlik & Sterilizasyon:
  Elde veya bulaşık makinesinde ayrı olarak yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve düzenli aralıklarla biberon emziğini değiştiriniz.
 • Biberon & Biberon Emziği-Eğitici Bardak & Bardak Ucu Kullanma Kılavuzu


  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.