Mamajoo

Menü

Mamajoo Dijital Biberon / Mama Isıtıcı

  • 45_buyuk.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ1721

BARKOD :

Mamajoo Dijital Biberon/Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizörü ile bebeğinizin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonunu da hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz. Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 ay+
 
Özellikleri:  
 
Mamajoo Dijital Biberon/Mama Isıtıcı ve  Buhar Sterilizörü ile bebeğinizin gıdalarını veya sütünü ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonunu da hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz. Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.
 
 
Fonksiyonları;

Bebeğin sevdiği gıdaların ısısını mama veya süte göre farklı uygun ısılarda hazırlamanıza yardımcı olan bu cihazda bu işlemlerin takibi için dijital ışıklı gösterge bulunur.
Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi sayesinde tam otomatiktir ve işlem işaretleri üründeki dijital göstergeden seçilir.
Süt veya mama ısıtma işlemleri sırasında ilgili gösterge ışığı yanıp söner, işlem bittiğinde gösterge ışığı kırmızıya döner ve ısı otomatik olarak sabitlenir.
Isı sabitleme özelliği ile iç sıcaklığını40℃/70℃’lerdekorur.
Buharlı sterilizör konumunda işlem bittiğinde gösterge ışığı kırmızıya döner ve cihaz otomatik olarak kapanır.

Garanti Süresi :2 yıl
 
Temizlenme:  Ana gövde ve kapak kuru bir bezle temizlenir. Diğer parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti- bakteriyel malzemeler kesinlikle kullanmayınız.

Paket içeriği:  1 x Mamajoo Dijital Biberon/Mama Isıtıcı

Uygun Olduğu Avrupa Standardı:CE - EN60335, EN55014
  • Mama Isıtıcı
    Kullanma Kılavuzu

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ