Stokta Yok

Mamajoo Dijital Mama Isıtıcısı ve Buhar Sterilizatörü & 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti

MMJ8768
0 Yorum / Yorum Ekle
1.718,90 TL
Havale ile
:
1.632,96 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Dijital Mama Isıtıcısı ve Buhar Sterilizatörü & 4’lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti
  Özellikleri:
  Mamajoo Dijital Biberon/Mama Isıtıcı & Buhar Sterilizatörü ile bebeğinizin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonunu da hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz. Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar.
  Fonksiyonları;
  Bebeğinizin sevdiği gıdaların ısısını süt veya mama oluşuna göre uygun ısıda hazırlamanıza yardımcı olan bu üründe bu işlemler için dijital ışıklı gösterge bulunur.
  Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi ile tam otomatiktir ve işlem işaretleri üründeki dijital göstergeden seçilir.
  Mama veya sütü ısıtma işlemleri sırasında ilgili gösterge ışığı yanıp söner, işlem bittiğinde ise gösterge ışığı kırmızıya döner ve ısı otomatik olarak sabitlenir.
  Isı sabitleme özelliği ile iç ısısını 40℃ / 70℃ korur.
  Buharlı sterilizatör konumunda işlem bittiğinde gösterge ışığı kırmızıya döner ve ürün otomatik olarak kapanır.

  Mamajoo Silver Anne Sütü Saklama Kapları

  Mamajoo Beslenme / Saklama Kapları BPA içermeyen PP hammaddesinden üretilmiştir ve yarı şeffaf rengi sağlıklı olduğunun garantisidir.

  Anne sütünü Mamajoo Beslenme / Saklama Kaplarına sağabilir, Mamajoo Kapatma Halkalarını takarak buzdolabı veya dondurucuda saklayabilir ya da dilerseniz Mamajoo Biberon Emziğini takarak başka bir biberona aktarmaya gerek kalmadan bebeğinizi hemen besleyebilirsiniz.

  Biberon kapatma halkalarına saklama tarihini de yazabilirsiniz.

  Mamajoo Beslenme / Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır.

  Dengeli duruş için geniş taban, sizin ve minik ellerin kolay tutması için de gövde üzerinde kavisler bulunur.

  Kapların üzerinde bulunan ölçü işaretleri sayesinde bebeğinizin ne kadar beslendiğinden emin olursunuz.

  Anne sütünü veya mamayı ısıtmak istediğinizde saklama kaplarının ağzının açık olduğundan emin olunuz.

  Tekrar kullanılabilen ürünler olduğundan, tek kullanımlık kaplardan ve poşetlerden çok daha çevre dostu olup, ekonomiktir. Mamajoo anne sütü/mama saklama kapları ambalajında 4 adet 150 ml beslenme/saklama kabı bulunur.

  Özellikleri:

  Tüm Mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

  Mamajoo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir. PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarında dahi molekülleri kolayca ayrışmayan ham maddelerdir ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermediklerinden Türkiye, Avrupa ve ABD de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilir.

  Mamajoo biberonları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

  Ürün Avantajları:

  Anne sütü Mamajoo beslenme / saklama kaplarına sağılabilir; Mamajoo kapatma halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo biberon emziği takılarak bebek beslenebilir.

  Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo beslenme / saklama kabı kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve ağzının açık olunduğundan emin olunmalı.

  Paket içeriği:
  1 x Mamajoo Dijital Mama Istıcı & Buhar Sterilizatörü
  4 x Mamajoo Anne Sütü Saklama Kapları 150ml
  Garanti Süresi: 2 yıl
  Temizlenme:
  Dijital Mama Isıtıcısının ana gövdesi ve kapak sadece kuru bir bezle temizlenir. Diğer parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler kullanmayınız.
  Anne Sütü Saklama Kapları bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.