Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası & Termal Çantalı Emzirme Seti

MMJ3282
0 Yorum / Yorum Ekle
3.899,00 TL
Havale ile
:
3.704,05 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompalı & Termal Çantalı Emzirme Seti  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri:

  Mamajoo Emzirme Seti & Termal Çanta, yeni doğum yapan annelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle seçilen kaliteli ve kullanışlı 4 farklı ürün içerir;

  1) Mamajoo Termal Çanta

  Fitalat içermeyen, silinebilir, su/sıvı geçirmeyen kumaştan üretilen Mamajoo Termal Çanta ile anne sütünü, bebeğin mama ve gıdalarını birkaç saat sıcak/soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Koruma süresi ortam ve hava sıcaklığına göre değişebileceğinden buz jel paketleri ile soğuk koruma süresini uzatabilirsiniz. Mamajoo Termal Çanta ile göğüs pompası, anne sütü saklama kabı ve biberonlar gibi emzirme ve beslenme ürünlerinizi temiz ve güvenli bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Ön göze ve iç kısmında bulunan file cebe bebek bezi, ıslak mendil, önlük gibi küçük malzemeleri de koyabilirsiniz. Mamajoo Termal Çanta, ayarlanabilir omuz askısı ile seyahatlerde rahatça taşıma kolaylığı sağlar.

  2) Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası

  Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası bir hastane göğüs pompası kadar etkili çekim sağlarken aynı zamanda son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sunar. Emzirmede olduğu gibi masaj modunda çalışmaya başlayarak süt salgılama refleksini uyarır, süt gelmeye başladığında ise çekim moduna geçilerek sağım yapılmaya başlanır. Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- tuşlarına basarak kolayca seçim yapılabilir.

  Toplam 20 kademe seçeneği (8 farklı masaj & 12 farklı çekim) ile tekli/çiftli kullanım seçeneği sunar. Dilediğiniz masaj ve çekim modu ile kademe seçenekleri parmak ucunuzdadır ve bu seçenekleri değiştirirken pompayı göğsünüzden uzaklaştırmak zorunda kalmazsınız. Göğüs ucu sorunu yaşayan yeni anneler masaj modunda da sağım yapabilirler.

  Küçük boyutu ve 170 gr. ağırlığı sayesinde kolay taşınabilmesi ve gerektiğinde PC, powerbank veya araba çakmak girişi ile çalışabilmesi ile çalışan anneler için en ideal çözümdür.

  Tekli ve çiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği sunar. Açma/Kapama tuşuna bir kez basıldığında çalışmaya tekli pompa masaj & çekim modunda başlar. LED göstergelerden işlem takibi yapılabilir. Gelişmiş mikro işlemci teknolojisi sayesinde 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve son kullanım ayarlarını hafızaya kaydeder.

  Evde, işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki Mamajoo Anne Sütü Saklama Kabına sağım yapılır ve ürün biberona dönüşebildiğinden bebeği doğrudan besleyebilme kolaylığı sunar. İstendiğinde saklama kabının ağzı Mamajoo Kapatma Halkası ile kapatılarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir.

  3) Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti

  BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli silikondan üretilmiş olan Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti, emzirme döneminde hassaslaşan veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bu sorunlu dönemde de annenin bebeğini emzirmeye devam etmesini sağlamaya yardımcıdır. Böylece bebek anne göğsündeki hassasiyet geçtiğinde tekrar kolayca anne göğsünden emmeye devam eder. Bebeğin anne göğsü ile tenini ve kokusunu daha fazla hissetmesi için özel şekillendirilmiş olan Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucusu Seti’nde ayrıca bebeğe daha fazla anne göğsündeymiş hissi verebilmek için dudak etrafına gelecek yerlerde pütürcükler tasarlanmıştır.

  4) Mamajoo Elegant Ultra Emici Tek Kullanımlık Göğüs Pedi Paketi

  Tek kullanımlık Mamajoo Elegant Ultra Emici Göğüs Pedi, göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanmasını ve lekelenmesini önlerken hassas anne göğsünün de hijyenik kalmasını sağlar. Mamajoo Ultra Emici Göğüs Pedleri 13 cm genişliği, 90ml’ye ulaşabilen yüksek emiş kapasitesi, ipeksi dokusu, ultra emici jeli ve ultra ince yapısı ile pek çok göğüs pedinden daha uzun süre kuruluk sağladığından hem konfor hem de ekonomik olarak kullanıcı dostudur. İç çamaşırına sabitleyen bantlara, tek yönlü emiş teknolojisi ile tamamen kuruluk sağlayan 4 katmanlı yapıya ve sızmayı engelleyen dış yüzeye sahip olduğundan gece ve gündüz kullanım için en ideal üründür.  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: 2002/61 EC, 2005/84/EC, 2002/61 EEC, EN 14362-1/2:2003, EN 14372:2004/15777

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600/177.1210/177.2440)


  Paket İçeriği:

  1 x Mamajoo Termal Çanta
  1 x Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası
  1 x Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu
  1 x Mamajoo Elegant Ultra Göğüs Pedi Paketi

  Çanta Ölçü Bilgileri:

  Genişlik 30 cm
  Derinlik 13 cm
  Boy 22,5 cm

   

   

  Temizlik ve Sterilizasyon:


  Mamajoo pompa motor ünitesi ve Mamajoo Termal Çanta sadece nemli bir bezle temizlenmelidir. Bu ürünleri temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler kullanmayınız. Pompa mekanik parçaları ve süt saklama kapları elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Hava tüpü bağlantılarının tam oturduğunu ve zar süzgeçlerin yıpranmamış olduğunu düzenli olarak kontrol ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.