Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası - Göğüs Pedi ve Duck Valf Hediyeli

MMJ2841
0 Yorum / Yorum Ekle
2.177,00 TL
1.632,00 TL
%25
Havale ile
:
1.550,40 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası & Anne Sütü Saklama Kabı 150 ml

  10'lu Mamajoo Göğüs Pedi + 1 Adet Duck Valf HEDİYE

  Paket içeriği:

  1 x Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası Motor Ünitesi

  1 x Sağım Kiti Gövdesi

  1 x Konfor Başlığı

  1 x Hava Tüpü

  1 x Silver Anne Sütü Saklama Kabı 150 ml

  1 x Anne Sütü Saklama Kabı Kapatma Diski

  1 x Silikon Biberon Emziği (S) & Kapatma Halkası & Kapak

  1 x Denge Tabanlığı

  1 x USB & AC/DC Adaptör

  1 x 10'lu Göğüs Pedi(Hediye)

  1 x Duck Valf(Hediye)

  Hediye Göğüs Pedi numuneleri

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri ve Avantajları:

  Doğumdan hemen sonra anne sütünün gelmesini hızlandırmak ve bebek yeterince ememediğinde göğsü tamamen boşaltarak anne sütünün daha fazla gelmesini sağlamak için göğüs pompaları en büyük yardımcıdır. Sessiz, hızlı ve kolay süt sağımı için maksimum konfor, taşıma ve kullanım kolaylığı ile uygun masaj ve çekim gücü seçenekleri sunan Mamajoo Elektronik USB Göğüs Pompaları ideal bir çözümdür.

  Bir Türk markası tarafından üretilen İLK ve TEK göğüs pompası olan Mamajoo Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası, gerektiğinde PC, powerbank (taşınabilir güç kaynağı) veya araç çakmak girişi ile de çalışabilir. Emzirmede olduğu gibi önce göğse masaj yaparak süt salgılama refleksini uyarır, süt gelmeye başladığında ise çekim modu seçilir ve sağıma başlanır. Annelerin göğüs ucu problemleri ve hassasiyetleri olduğunda masaj modunda da sağım yapılabilir.

  Mamajoo Elektronik USB Göğüs Pompaları üzerindeki LED göstergelerden masaj ve sağım kademeleri ile işlemler seçilebilir. Akıllı mikro işlemci kontrol teknolojisi sayesinde 30 dakika kullanım sonunda otomatik olarak kapanır, böylece ürünün çalışır durumda unutulmasını engeller. Ayrıca son kullanım ayarlarını hafızasına kaydederek annenin en uygun olarak belirlediği çekim gücü ayarını hatırlamasını sağlar.

  Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar. Etkinliği uluslararası bağımsız test kuruluşu ve üniversite hastanesi yenidoğan ünitesi tarafından onaylanmıştır.

  Açma/Kapama tuşuna bir kez basıldığında çalışmaya masaj modunda başlar. Emzirmede olduğu gibi masaj modunda çalışmaya başlayarak süt salgılama refleksini uyarır, süt gelmeye başladığında ise çekim moduna geçilerek sağım yapılmaya başlanır. Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- tuşlarına basarak kolayca seçim yapılabilir.

  Toplam 15 kademe (5 farklı masaj & 10 farklı çekim) seçeneği sunar. Dilediğiniz masaj ve çekim modu ile kademe seçenekleri parmak ucunuzdadır ve bu seçenekleri değiştirirken pompayı göğsünüzden uzaklaştırmak zorunda kalmazsınız.

  Evde, işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki biberona dönüşebilir anne sütü saklama kabına doğrudan sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği besleyebilme kolaylığı sunar. Saklama kabının ağzı üzerine tarih yazılabilen Mamajoo Kapatma Diski ile kapatılarak anne sütü veya gıdalar buzdolabında ya da dondurucuda saklanabilir. Küçük boyutu ve sadece 150 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar.


  Ağırlık: 0,150 kg
  Uygun olduğu Avrupa Standardı: CE, TS EN 55014, TS EN 61000, TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600/177.1210/177.2440)


  Güç:

  Input: 100- 240V ~ 50/60Hz - Output: 5-6V 1A DC


  Çalışma süresi: 0-30 dakika


  Garanti: 2 yıl


  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Motor ünitesi sadece kuru bir bezle temizlenmelidir. Anne sütü ile temas eden sağım kiti ve süt saklama kapları elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler kullanmayınız. Hava tüpü bağlantılarının tam oturduğunu düzenli olarak kontrol ediniz.

 • Göğüs Pompası Kullanım Kılavuzu & Garanti Belgesi

  İndir (1.11 MB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.