Mamajoo Göğüs Pedi Özellikleri Nelerdir?

03 Ocak 2023

Mamajoo Göğüs Pedi Özellikleri Nelerdir?

Annelerin en çok tercih ettiği Mamajoo göğüs pedi göğüsten sızan anne sütünün kıyafetlerde leke bırakmasına engel olurken, anne göğsünün de hijyenik kalmasını sağlar. Yüksek emiş kapasitesi ile en uzun süre kuruluk sağlayan Mamajoo Ultra Emici Göğüs Pedi yumuşak ve hava geçiren yapısı sayesinde hassas göğüs uçlarının hava almasını sağlar ve iyileşmesine yardımcı olur. Kaymayı engelleyen yapışkan bantları ile pratik ve konforlu bir kullanım özelliği olan Mamajoo göğüs pedi tam hijyen ve ihtiyaç duyulması halinde çantada taşıyabilmek için tekli poşetlerde satışa sunulmaktadır.

Göğüs Pedi Nedir?

Yeni doğum yapan anneler ya da doğum yapmaya hazırlanan anne adayları ihtiyaç listesi oluştururken hem kendi ihtiyaçlarını hem de bebeğin ihtiyaçlarını göz önüne almaktadır. Bu süreçte annelerin en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi ise göğüs pedi ürünleridir.

Göğüs Pedi Neden Kullanılır?

Emziren anneler yenidoğan bebeklerini ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü ile beslemektedir. Ancak emzirme sürecine uyum sağlamak her anne için kolay değildir. Göğüste biriken sütler mastit oluşumuna neden olabilirken, göğüsten sızan sütler kıyafetlerde leke oluşumuna neden olabilir. Ek olarak, göğüslerin elbiselere sürtünmesi sonucu meme uçları tahriş olabilmektedir, böyle durumlarda da annenin emzirmeye devam etmesi çok zorlaşmaktadır. Emziren anneler bu ve benzeri olumsuzluklar ile karşılaşmamak için göğüs ucu pedi kullanmayı tercih etmektedir. Göğüs ped ürünleri kullanan annelerin elbiselerinde süt lekesi oluşmazken, bu ürünler özel olarak tasarlandığı için oldukça incedir ve kıyafetlerin altından belli olmazlar. Bu sayede anneler ev dışında da göğüs pedi ürünlerini rahatlıkla kullanabilmektedir. Cildin hava almasına izin veren jelli göğüs pedi meme ucunda çatlak ya da yara oluşumuna da engel olmaktadır.

Meme Pedi Çeşitleri Nelerdir?

Emzirme dönemindeki annelerin tercih edebileceği çok sayıda meme pedi ürünü bulunmaktadır. En iyi göğüs pedi olarak jelli göğüs pedi ürünleri öne çıkarken, silikon göğüs pedi de anneler tarafından tercih edilmektedir. Göğüs ped ürünleri kullanım açısından oldukça basit ve pratiktir. Bu özel tasarım ürünlerin üzerinde genellikle yapışkan bant bulunmaktadır. Bantlar açılarak pedler göğüs üzerine yapıştırılarak kullanılabilir. Tek kullanımlık olan göğüs ped ürünleri gün içerisinde sık sık kontrol edilmeli ve hijyen açısından düzenli olarak değiştirilmelidir.

Göğüs Pedi Fiyatları Ne Kadar?

Piyasada birçok markanın göğüs ucu pedi ürünü bulunmaktadır. Göğüs pedi fiyatları ise ürünlerin özellikleri ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Emziren anneler tarafından en çok tercih edilen pedler her bütçeye uygun şekilde yer almaktadır. Emziren annelerin en çok tercih ettiği marka ise, tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi, Mamajoo göğüs pedi olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.