Mamajoo Akıtmaz Antikolik Pipetli Bardak 270 ml / Yeşil

MMJ2334
0 Yorum / Yorum Ekle
391,00 TL
Havale ile
:
371,45 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Pipetli Bardak 270 ml


  Kullanım Yaşı: 12 ay+

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Ürün Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Akıtmaz Pipetli Bardak, minik ellerin rahatça kavrayıp tutabileceği şekilde tasarlanmış ergonomik kavisleri sayesinde bebeğinizin tek başına içmeye alışmasını destekler. Mamajoo Akıtmaz Pipetli Bardakların pipetli uçlarında bulunan anti-kolik valf sistemi, bardağın içindeki havayı dışarı atmaya yardımcı olarak bebeklerde gaz oluşumu riskini azaltmaya yardımcıdır. Mamajoo Akıtmaz Pipetli Bardaklar doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanlıdır ve bardak üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar sıvı aldığını anlamayı sağlar. Mamajoo Akıtmaz Pipetli Bardak, çalkalandığında veya yana yatık olarak bırakılsa bile akıtmaz ve sızdırma yapmaz. Böylece, evde veya ev dışında özellikle yolculuk sırasında da pratik bir kullanım olanağı sağlar. Silikon Pipetli Bardak Ucu, yumuşak, esnek ve kolay temizlenebilir şekilde üretilmiştir. Pipetli Bardak Ucu, bardağın gövdesine tam anlamıyla uyum sağlar. Böylelikle içindeki sıvıyı, bebeğiniz kolaylıkla tüketebilir.


  Üretim Yeri:
  Türkiye

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı:
  TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520/177.2600)

  Paket İçeriği:

  1 x Eğitici Bardak 270 ml

  1 x Bardak Kapatma Halkası & Kapağı

  1 x Pipetli Anti-Kolik Silikon Bardak Ucu


  Temizlik ve Sterilizasyon

  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla bardakları, düzenli aralıklarla bardak uçlarını değiştiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.