Mamajoo Saklama Kutulu Desenli Ortodontik Silikon Emzik & Emzik Askısı 12 ay+ / Pembe İnek

MMJ8751
0 Yorum / Yorum Ekle
420,00 TL
369,00 TL
%12
Havale ile
:
350,55 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Saklama Kutulu Desenli Ortodontik Silikon Emzik & Emzik Askısı


  Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0-24 ay

  Özellikleri:

  Tüm mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

  Ortodontik (damaklı) formda üretilen mamajoo Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.
  mamajoo Ortodontik Desenli Emzikleri, aynı renklerde ürün saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır ve böylece hem tüketicilerimize ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunmuş hem de atılan değil çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu da mamajoo Ortodontik Emzikler gibi kaynatılarak veya mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilir.

  Fonksiyonları:

  mamajoo Emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
  Tüm mamajoo ürünleri gibi mamajoo Emzikler Bisfenol-A içermez. mamajoo emziklerinin silikon ucunun ortodontik (damaklı) formu bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun tasarlanmıştır.

  Emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyecek, hava dolaşımını sağlayacak ve cilt tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır.
  Emzikte bulunan tutma güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak ve taşımak içindir.
  mamajoo emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamanızı sağlar.
  mamajoo emziklerinin ambalajında bulunan emzik saklama kutusu desenli emziklerle aynı renkte tasarlanmıştır.
  mamajoo Emzikler, farklı boy ve renk seçenekleriyle 0-24 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun 3 ay grubunda sunulur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS 4270 / EN 1400

  Mamajoo Emzik Askısı

  Halkalı emziklerin bebeğin kıyafetlerinin üstüne sağlamca takılmasını sağlayan Mamajoo Emzik Askısı, emziğin yere düşmesini ya da bebek tarafından yere atılmasını engeller. Böylece hem zahmetsiz bir kullanım sağlar hem de emzik yere düşmeyeceği için hijyenik kalır.
  Mamajoo Emzik Askısının pratik takma kilidi tek elle rahatlıkla açılıp kapanır.
  Emzik askısı, klipsinin geniş yüzeyi sayesinde kıyafetin üzerinde iz bırakmadan sıkıca durur, bebeğin hareket etmesi halinde bile düşmez.
  Bebek kıyafetine kolayca takılması için klipsin ağız açıklığı ekstra geniştir.
  Kanca emzik halkasına kolayca takılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.
  Ökotex-Standart 100’e uygun yüksek kaliteli askı kumaşı tükürük ve ter geçirmez.

  Paket içeriği:

  1 x Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emzik

  1 x Mamajoo Emzik Saklama Kutusu

  1 x Mamajoo Emzik Askısı

  Temizlenme:

  Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.

  Emzik askısını yalnızca aşındırıcı deterjan içermeyen nemli bir bezle siliniz ve iyice kurulayınız. Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinde yıkamayınız.

 • Sterilizasyon & Saklama Kutulu Emzik Kullanma Kılavuzu

  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.