Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu Pembe İnek Desenli İkili Ortodontik Emzik 6 Ay+

MMJ2655
0 Yorum / Yorum Ekle
199,00 TL
Havale ile
:
189,05 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu Silikon Ortodontik İkili Emzik

  Paket İçeriği:

  2 x Mamajoo Silikon Ortodontik Emzik
  1 x Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusu

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.


  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Emzikleri, BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddeler ile yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.

  Mamajoo Ortodontik Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde damaklı formda tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki ekstra geniş hava delikleri salya birikimini önleyip sürekli hava dolaşımını sağlayarak bebeklerin hassas cildinin tahriş olmasını engellemeye yardımcıdır.

  Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Emzikler, ürünleri içinde steril ederek her zaman hijyenik olarak korumak ve taşımak için Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutuları içinde sunulur. Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutulu İkili Desenli Ortodontik Emzikler 0-24 ay bebekler için 3 farklı boyda, uyumlu renk ve desen seçenekleriyle üretilir.

  Üretim Yeri: Türkiye

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 1400

  Temizlik ve Bakım:

  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve emzikleri belirli aralıklarla değiştiriniz.
  Mikrodalga kullanımı: Emziklerinizi iyice yıkayıp Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusuna yerleştirin ve 25 ml su ekleyin. Mikrodalganızı 750 – 1000 W’a ayarlayıp 3 dakika çalıştırın. Sonrasında bir süre soğumaya bırakıp içindeki suyu döktükten sonra ürünleriniz hijyenik olarak kullanıma hazır olacaktır.

 • Sterilizasyon & Saklama Kutulu Emzik Kullanma Kılavuzu

  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.