Yalancı Emzik ve Aksesuarları

02 Aralık 2022

Yalancı Emzik ve Aksesuarları

Mamajoo Emzik Nedir?

Mamajoo ortodontik silikon emzikler BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanan Mamajoo emzik ekstra geniş hava delikleri sayesinde bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olmasını engeller. Mamajoo emzik farklı boy ve renk seçenekleriyle 0-24 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun 3 farklı boyutta sunulur. Anne memesine en yakın emzik olarak öne çıkan Mamajoo yalancı emzik anne ve babalar tarafından en iyi emzik olarak gösterilmektedir.  

Emziklerin ambalajında yer alan emzik saklama kutusu desenli emziklerle aynı renkte tasarlanmış olup steril edilerek defalarca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak ve elde taşımak için tasarlanıştır. Yüksek kaliteli, tatsız, şeffaf ve kokusuz silikondan üretilen Mamajoo emzik her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüzdür.

Emzik Nedir?

Yenidoğan bebeklerin en önemli özelliklerinden bir tanesi emme refleksi ile doğmalarıdır. Beslenebilmek için sürekli olarak emme refleksi ile hareket eden bebekler bu sayede kendilerini güvende hissetmektedir. Bebeklerin emme içgüdülerine en iyi karşılık veren ürün ise emzik ve benzeri bebek ürünleridir. Fakat her emzik bebek sağlığı açısından güvenilir olmayabilir. Bu neden ile anne ve babalar bebek emzikleri seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmelidir. Doğru yalancı emzik seçimi ile bebeklerin emziğe alışma süreci hızlandırılabilmektedir. Emzik kullanımında en önemli noktalardan bir tanesi hijyen konusudur. Bebekler emziklerini sürekli düşürür ve bu nedenle yalancı emzikleri kullanmadan önce mutlaka steril edilmesi gerekir.

Yalancı Emzik Ne İşe Yarar?

Bebeklerin huzurlu ve rahat bir şekilde uyuyabilmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanan yalancı emzik ve aksesuarları emme refleksi yeteri kadar gelişmemiş olan prematüre bebeklerin gelişimine önemli katkı yapmaktadır. Bebeklerde emme ve yutma refleksini artıran yenidoğan emzik zihinsel gelişime de olumlu etki yapmaktadır.

Anne memesine en yakın emzik modelleri için doğru adrestesiniz!

Emzik Modelleri Nelerdir?

Emzik seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bebeklerin yaşıdır. Yenidoğan bebekler için yenidoğan emzik modelleri tercih edilmelidir. Ek olarak, damak gelişimine paralel olarak damaklı ya da damaksız yalancı emzikler kullanılabilir. Sağlık açısından öne çıkan emzikler ise silikon emzik modelleri olmaktadır. Kolay temizlenebilen ve geç deforme olan silikon emzikler en çok tercih edilen emziklerdendir. Yüksek ısılara dayanıklı olan bebek emzikleri kaynatarak kolayca steril edilebilmektedir. Yumuşak ve oldukça pürüzsüz yüzeye sahip olan emzikler kokusuz oldukları için bebekler tarafından kolay kabul edilmektedir. Damaklı emzik modelleri bebeklerin sağlıklı damak gelişimi için özel olarak tasarlanmıştır. Emzik modelleri arasında damaksız emzik de bulunur, ancak anne ve babalar bebeklerinin gelişim süreçlerini desteklemek için damaklı emzik tercih etmektedir.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.