Mamajoo 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı & Biberon Emziği Seti / No.1 0 Ay+

MMJ1998
0 Yorum / Yorum Ekle
508,90 TL
459,90 TL
%10
Havale ile
:
436,91 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo 4 x Anne Sütü / Mama Saklama Kabı Seti 150 ml & Biberon Emziği Seti / No.1 0 Ay+


  Paket içeriği:
  4 x Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kabı 150 ml
  4 x Mamajoo Anne Sütü Kabı Kapatma Diski
  4 x Mamajoo Kapatma Halkası
  1 x Mamajoo Silikon Biberon Emziği No.1 0 Ay+
  1 x Mamajoo Biberon Kapağı
  1 x Mamajoo Biberon Kapatma Halkası (Vidalı)
  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları bebeklerin sağlığı için uygun olmayan maddeler içermeyen, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen PP ham maddesinden üretilmiştir.

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kaplarına sağılan anne sütü buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo Kapatma Halkaları çıkarılıp yerine Mamajoo Biberon Emziği takılarak bebek doğrudan beslenebilir.

  Mamajoo Kapatma Halkalarının üzerine sağım ve saklama tarihi yazılabildiğinden kullanım zamanı takip edilebilir.

  Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo Saklama Kabının kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve kabın ağzı açık olmalıdır. Steril edilerek defalarca kullanılabilen Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları tek kullanımlık kaplar veya poşetlere göre daha ekonomik ve çevre dostudur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520)

  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız, saklama kaplarını ve biberon emziğini belirli aralıklarla değiştiriniz.
 • Biberon & Biberon Emziği-Eğitici Bardak & Bardak Ucu Kullanma Kılavuzu

  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.