Mamajoo Termal Çanta ve 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti

MMJ8690
0 Yorum / Yorum Ekle
1.096,00 TL
979,90 TL
%11
Havale ile
:
930,90 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Termal Çanta ve 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti
  Fitalat içermeyen, silinebilir, su/sıvı geçirmeyen özel kumaştan üretilen Mamajoo Termal Çanta ile anne sütünü, bebeğin mama ve gıdalarını birkaç saat sıcak/soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Koruma süresi ortam ve hava sıcaklığına göre değişebileceğinden sıcak/soğuk jel paketleri ile koruma süresini uzatabilirsiniz. Mamajoo Termal Çanta ile göğüs pompası, anne sütü saklama kabı ve biberonlar gibi emzirme ve beslenme ürünlerinizi temiz ve güvenli bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Ön göze ve iç kısmında bulunan file cebe bebek bezi, ıslak mendil, önlük gibi küçük malzemeleri de koyabilirsiniz. Mamajoo Termal Çanta, ayarlanabilir askısı ile hem omzunuza hem de bebek arabasına asarak taşıyabilirsiniz.
  Mamajoo Beslenme / Saklama Kapları BPA içermeyen PP hammaddesinden üretilmiştir ve yarı şeffaf rengi sağlıklı olduğunun garantisidir.
  Anne sütünü Mamajoo Beslenme / Saklama Kaplarına sağabilir, Mamajoo Kapatma Halkalarını takarak buzdolabı veya dondurucuda saklayabilir ya da dilerseniz Mamajoo Biberon Emziğini takarak başka bir biberona aktarmaya gerek kalmadan bebeğinizi hemen besleyebilirsiniz.
  Biberon kapatma halkalarına saklama tarihini de yazabilirsiniz.
  Mamajoo Beslenme / Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır.
  Dengeli duruş için geniş taban, sizin ve minik ellerin kolay tutması için de gövde üzerinde kavisler bulunur.
  Kapların üzerinde bulunan ölçü işaretleri sayesinde bebeğinizin ne kadar beslendiğinden emin olursunuz.
  Anne sütünü veya mamayı ısıtmak istediğinizde saklama kaplarının ağzının açık olduğundan emin olunuz.
  Tekrar kullanılabilen ürünler olduğundan, tek kullanımlık kaplardan ve poşetlerden çok daha çevre dostu olup, ekonomiktir. Mamajoo anne sütü/mama saklama kapları ambalajında 4 adet 150 ml beslenme/saklama kabı bulunur.
  Özellikleri:
  Tüm Mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.
  Mamajoo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir. PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarında dahi molekülleri kolayca ayrışmayan ham maddelerdir ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermediklerinden Türkiye, Avrupa ve ABD de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilir.
  Mamajoo biberonları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
  Ürün Avantajları:
  Anne sütü Mamajoo beslenme / saklama kaplarına sağılabilir; Mamajoo kapatma halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo biberon emziği takılarak bebek beslenebilir.
  Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo beslenme / saklama kabı kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve ağzının açık olunduğundan emin olunmalı.
  Termal Çanta Ölçüleri:
  Genişlik 30 cm
  Derinlik 13 cm
  Boy 22,5 cm
  Temizlik ve Sterilizasyon:
  Mamajoo Anne Sütü Saklama Kapları, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.
  Mamajoo Termal Çantanızı, çamaşır makinesinde yıkamayınız. Gerekli durumlarda nemli bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler kullanmayınız.
  Paket içeriği:
  1 x Mamajoo Termal Çanta
  4 x Mamajoo %0 BPA PP Anne Sütü Saklama Kabı Seti 150ml
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.