Mamajoo Elektronik Göğüs Pompası Yedek Sağım Kiti & 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti

MMJ1219
0 Yorum / Yorum Ekle
608,90 TL
549,90 TL
%10
Havale ile
:
522,41 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Elektronik Göğüs Pompası Yedek Sağım Kiti & 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti

  ÖNEMLİ NOT: Motor ünitesi ve adaptörler dahil değildir.

  Ürün Paket İçeriği:

  1 x Silindir Kapak
  1 x Silikon Diyafram
  1 x Pompa Gövdesi
  1 x Valf
  1 x Kapatma Diski
  1 x Kapatma Halkası
  1 x Anne Sütü Saklama Kabı 160ml
  4 x Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kabı 150 ml
  4 x Mamajoo Anne Sütü Kabı Kapatma Diski
  4 x Mamajoo Kapatma Halkası

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Ürünü kullanmaya başlamadan önce bütün bağlantıların tam ve doğru olduğundan, sağım kitinin ağızındaki silikon konfor başlığının göğsünüze tam olarak oturduğundan emin olunuz.

  ÖNEMLİ NOT: Motor ünitesi ve adaptörler dahil değildir.

  Temizlik ve Bakım

  İlk ve her kullanımdan önce ve sonra sağım kitinizin anne sütü ile temas eden tüm parçalarını sökünüz, iyice yıkayınız ve Mamajoo buhar sterilizatörlerini kullanarak veya suda 5 dakika kaynatarak steril ediniz. Pompa bileşenlerinin hasar görmemesi için tavsiye edilenden daha uzun süre steril etmeyiniz.

  Mamajoo 4 x Anne Sütü / Mama Saklama Kabı Seti 150 ml


  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları bebeklerin sağlığı için uygun olmayan maddeler içermeyen, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen PP ham maddesinden üretilmiştir.

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kaplarına sağılan anne sütü buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo Kapatma Halkaları çıkarılıp yerine Mamajoo Biberon Emziği takılarak bebek doğrudan beslenebilir.

  Mamajoo Kapatma Halkalarının üzerine sağım ve saklama tarihi yazılabildiğinden kullanım zamanı takip edilebilir.

  Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo Saklama Kabının kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve kabın ağzı açık olmalıdır. Steril edilerek defalarca kullanılabilen Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları tek kullanımlık kaplar veya poşetlere göre daha ekonomik ve çevre dostudur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520)

  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve saklama kaplarını belirli aralıklarla değiştiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.