Mamajoo Kaşık & Çatal Seti & Saklama Kutulu Ortodontik Emzik Fil Desenli / 12 Ay+

MMJ5453
0 Yorum / Yorum Ekle
292,00 TL
259,00 TL
%11
Havale ile
:
246,05 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kullanma Kılavuzu
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar

 • Mamajoo Desenli Kaşık & Çatal Seti & Saklama Kutulu Desenli Ortodontik Emzik

  Paket İçeriği:
  1 x Mamajoo Desenli Kaşık
  1 x Mamajoo Desenli Çatal
  1 x Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emzik 12 Ay+
  1 x Mamajoo Emzik Saklama Kutusu

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Kaşık & Çatal Setleri, hem bebeğini besleyen annelerin hem de kendisi yemeyi öğrenmek isteyen minik ellerin kullanımına uygundur.

  Mamajoo Kaşık & Çatal Setlerinin ergonomik sapları tutmayı kolaylaştırırken kaşığın ve çatalın şekli minik ağızlara göre tasarlanmıştır. Kendi başlarına yemek yeme alışkanlığının gelişiminde yardımcı, son derece ideal bir kaşık & çatal setidir.

  Üzerindeki ilgi çekici desenler ile yemek vaktinizi eğlenceye dönüştürür.

  Çatal dişleri çocuğunuzun güvenliği için yuvarlak formda tasarlanmıştır.

  Bebeğin avucuna rahatça oturur, daha iyi kontrol ve koordinasyon ile ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.


  Mamajoo Saklama Kutulu Desenli Ortodontik Emzik


  Ortodontik (damaklı) formda üretilen Mamajoo Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki ekstra geniş hava delikleri bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.

  Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emzikler, hijyenik saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır; böylece hem tüketicilerimize ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunulmuş hem de atılmadığından çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu da tüm Mamajoo Ortodontik Silikon Emzikler gibi steril edilebilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilir.

  Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emzikleri, BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddeler ile yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.

  Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emziklerinin kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyecek, hava dolaşımını sağlayacak ve hassas bebek cildinin tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

  Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emziklerinin güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak ve elde taşımak içindir.

  Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emziklerinin ambalajında bulunan emzik saklama kutusu desenli emziklerle aynı renkte tasarlanmış olup steril edilerek defalarca kullanılabilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamanızı sağlar.

  Mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emzikler, farklı boy ve renk seçenekleriyle 0-24 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun 3 farklı ebatta sunulur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14372, TS EN 1400
  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520)
  Temizlik ve Sterilizasyon:
  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve emzikleri belirli aralıklarla değiştiriniz.
 • Sterilizasyon & Saklama Kutulu Emzik Kullanma Kılavuzu

  İndir (365 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.