Mamajoo 2 X Beslenme Kaşığı Powder Green & Saklama Kutusu

MMJ5064
0 Yorum / Yorum Ekle
156,00 TL
Havale ile
:
148,20 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo 2'li Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu


  Kullanım Yaşı: 6 ay +

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.


  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Saklama Kutulu Beslenme Kaşıkları, bebeklerini beslerken anne ve bebeği korumak için yuvarlatılmış kenarlı, rahatça tutarak derin kavanozların dibine de kolayca ulaşılması için ise ergonomik uzun saplı olarak tasarlanmıştır.
  Mamajoo Saklama Kutulu Beslenme Kaşıkları pratik kullanım için esnek ve aynı zamanda son derece dayanıklı tasarlanıp üretilmiştir.
  Mamajoo Kaşık Saklama Kutusu pratik kilit sistemi ile kaşığın kullanılmadığı zamanlarda hijyenik olarak korunmasını ve taşınmasını sağlar.
  Mamajoo Beslenme Kaşığının ergonomik uzun sapı rahat kullanım ve ucu minik ağızlar için tam uygun olup, tutma sapının arkasındaki destek bölümü tabağın içine kaymasını engeller.
  Üretim Yeri: Türkiye

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14372

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520)

  Paket İçeriği:

  1 x Mamajoo Beslenme Kaşığı Pudra Yeşili
  1 x Mamajoo Beslenme Kaşığı Beyaz
  1 x Mamajoo Kaşık Saklama Kutusu

  Temizlik ve Bakım:


  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve belirli aralıklarla bardakları, düzenli aralıklarla bardak uçlarını değiştiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.