Mamajoo

Menü

Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Seti

  • 21_buyuk.jpg

ÜRÜN KODU : MMJ1677

BARKOD :

Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, emzirme döneminde hassaslaşan veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bu sorunlu dönemde annenin bebeğini emzirmeye devam etmesini sağlamaya yardımcıdır.

Özellikleri: 
 
Bisfenol-A içermeyen yüksek kaliteli silikon kullanılarak üretilmiş olan Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, emzirme döneminde hassasiyeti artan veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bu sorunlu dönemde de annenin bebeğini emzirmeye devam etmesine yardımcı olmak için üretilmiştir. Böylece bebek anne göğsünü emmeyi bırakmaz ve hassasiyet geçtiği zaman kolayca anne göğsünden emmeye devam eder. Bebeğin anne göğsünü, tenini ve kokusunu daha fazla hissetmesi için özel olarak şekillendirilen Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucusu’nda ayrıca bebeğe daha da fazla anne göğsündeymiş hissi yaratmak için dudak etrafına gelecek yerlerde pütürcükler ile tasarlanmıştır.
 
İnce, şeffaf, yumuşak, kokusuz ve tatsız silikon kullanılarak üretilmiştir. Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Setini kullanmadan önce Mamajoo sterilizörler ile steril edebilirsiniz.
 
Temizlenme:  5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir

Paket İçeriği:  2 adet Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Koruyucu
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı: EN14350 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ