Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompası / Termal Çanta Hediye

MMJ2600
0 Yorum / Yorum Ekle
1.559,00 TL
Havale ile
:
1.481,05 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompası / Termal Çanta Hediyeli

  Paket içeriği:

  1 x Elektronik Tekli Göğüs Pompası Motor Ünitesi
  1 x Sağım Kiti Gövdesi
  1 x Konfor Başlığı
  1 x Hava Tüpü
  1 x Silver Anne Sütü Saklama Kabı 160 ml
  1 x AC/DC Adaptör

  1 x Mamajoo Termal Çanta

  Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompası

  Özellikleri ve Avantajları:

  Doğumdan hemen sonra anne sütünün gelmesini hızlandırmak ve bebek yeterince ememediğinde göğsü tamamen boşaltarak anne sütünün daha fazla gelmesini sağlamak için göğüs pompaları en büyük yardımcıdır. Sessiz, hızlı ve kolay süt sağımı için maksimum konfor, taşıma ve kullanım kolaylığı ile uygun masaj ve çekim gücü seçenekleri sunan Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompası ideal bir çözümdür. Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompası, emzirmede olduğu gibi önce göğüse masaj yaparak süt salgılama refleksini uyarır, süt gelmeye başladığında ise çekim modu seçilir ve sağıma başlanır. Annelerin göğüs ucu problemleri ve hassasiyetleri olduğunda masaj modunda da sağım yapılabilir. Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompası üzerindeki LED göstergelerden masaj ve çekim modları ile işlemler seçilebilir. Akıllı mikro işlemci kontrol teknolojisi sayesinde 30 dakika kullanım sonunda otomatik olarak kapanır, böylece ürünün çalışır durumda unutulmasını engeller. Son derece sessiz, kolay ve hızlı çekim sağlar. Mamajoo göğüs pompaları bebeğin doğal emme ritmini taklit eder. Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompasının Açma/Kapama tuşuna bir kez basıldığında çalışmaya masaj modunda başlar. Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- tuşlarına basarak kolayca seçim yapılabilir. Toplam 7 kademe (2 masaj & 5 çekim) seçeneği sunar. İstenilen masaj ve çekim modu ile kademe seçenekleri annenin parmak ucundadır ve bu seçenekleri değiştirirken pompayı göğüsten uzaklaştırmak gerekmez. Küçük boyutu ve sadece 150 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar.

  Uygun olduğu Avrupa Standardı: CE, TS EN 55014, TS EN 61000, TS EN 60335,TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A(21 C.F.R Part 177.1520/177.2600)


  Güç: Input: 100- 240V ~ 50/60Hz - Output: 5-6V 1A DC


  Garanti: 2 yıl


  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompasının sadece pompa gövdesi ve süt sağım kabı yıkanmalı ve steril edilmelidir. Pompa gövdesi ve süt sağım kabı bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak gıdaların renklerinden kaynaklı renk değişimi olabilir. Bu nedenle ayrı yıkanması önerilir. Motor ünitesi sadece kuru bir bezle silinmelidir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Hava tüpü bağlantılarının tam ve valfin herhangi bir zarar görmemiş olduğunun düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.

  Mamajoo Termal Çanta


  Özellikleri ve Avantajları:

  Fitalat içermeyen, silinebilir, su/sıvı geçirmeyen özel kumaştan üretilen Mamajoo Termal Çanta ile anne sütünü, bebeğin mama ve gıdalarını birkaç saat sıcak/soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Koruma süresi ortam ve hava sıcaklığına göre değişebileceğinden sıcak/soğuk jel paketleri ile koruma süresini uzatabilirsiniz. Mamajoo Termal Çanta ile göğüs pompası, anne sütü saklama kabı ve biberonlar gibi emzirme ve beslenme ürünlerinizi temiz ve güvenli bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Ön göze ve iç kısmında bulunan file cebe bebek bezi, ıslak mendil, önlük gibi küçük malzemeleri de koyabilirsiniz. Mamajoo Termal Çanta, ayarlanabilir askısı ile hem omzunuza hem de bebek arabasınıza asarak taşıyabilirsiniz.

  Termal Çanta Ölçüleri:

  Genişlik 30 cm
  Derinlik 13 cm
  Boy 22,5 cm

   

   

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: 2002/61 EC, 2005/84/EC, 2002/61 EEC, EN 14362-1/2:2003,
  EN 14372:2004/15777 

  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Mamajoo Termal Çantanızı çamaşır makinesinde yıkamayınız, gerekli durumlarda nemli bir bez yardımı ile silebilirsiniz. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel malzemeler kullanmayınız.

  Not: Hediye Edilen Termal Çanta resimdeki üründen farklılık gösterebilir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.