Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompası & 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti

MMJ4401ASK
0 Yorum / Yorum Ekle
1.689,00 TL
1.519,00 TL
%10
Havale ile
:
1.443,05 TL
Ücretsiz Kargo
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompası & 4'lü Anne Sütü Saklama Kabı Seti

  Paket içeriği:

  1 x Elektronik Tekli Göğüs Pompası Motor Ünitesi
  1 x Sağım Kiti Gövdesi
  1 x Konfor Başlığı
  1 x Hava Tüpü
  1 x Silver Anne Sütü Saklama Kabı 160 ml
  1 x AC/DC Adaptör

  4 x Mamajoo Anne Sütü Saklama Kapları 150ml

  Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompası

  Özellikleri ve Avantajları:

  Doğumdan hemen sonra anne sütünün gelmesini hızlandırmak ve bebek yeterince ememediğinde göğsü tamamen boşaltarak anne sütünün daha fazla gelmesini sağlamak için göğüs pompaları en büyük yardımcıdır. Sessiz, hızlı ve kolay süt sağımı için maksimum konfor, taşıma ve kullanım kolaylığı ile uygun masaj ve çekim gücü seçenekleri sunan Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompası ideal bir çözümdür. Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompası, emzirmede olduğu gibi önce göğüse masaj yaparak süt salgılama refleksini uyarır, süt gelmeye başladığında ise çekim modu seçilir ve sağıma başlanır. Annelerin göğüs ucu problemleri ve hassasiyetleri olduğunda masaj modunda da sağım yapılabilir. Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompası üzerindeki LED göstergelerden masaj ve çekim modları ile işlemler seçilebilir. Akıllı mikro işlemci kontrol teknolojisi sayesinde 30 dakika kullanım sonunda otomatik olarak kapanır, böylece ürünün çalışır durumda unutulmasını engeller. Son derece sessiz, kolay ve hızlı çekim sağlar. Mamajoo göğüs pompaları bebeğin doğal emme ritmini taklit eder. Mamajoo Elektronik Tekli Kompakt Göğüs Pompasının Açma/Kapama tuşuna bir kez basıldığında çalışmaya masaj modunda başlar. Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- tuşlarına basarak kolayca seçim yapılabilir. Toplam 7 kademe (2 masaj & 5 çekim) seçeneği sunar. İstenilen masaj ve çekim modu ile kademe seçenekleri annenin parmak ucundadır ve bu seçenekleri değiştirirken pompayı göğüsten uzaklaştırmak gerekmez. Küçük boyutu ve sadece 150 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar.

  Uygun olduğu Avrupa Standardı: CE, TS EN 55014, TS EN 61000, TS EN 60335,TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A(21 C.F.R Part 177.1520/177.2600)


  Güç: Input: 100- 240V ~ 50/60Hz - Output: 5-6V 1A DC


  Garanti: 2 yıl


  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Mamajoo Elektronik Kompakt Tekli Göğüs Pompasının sadece pompa gövdesi ve süt sağım kabı yıkanmalı ve steril edilmelidir. Pompa gövdesi ve süt sağım kabı bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak gıdaların renklerinden kaynaklı renk değişimi olabilir. Bu nedenle ayrı yıkanması önerilir. Motor ünitesi sadece kuru bir bezle silinmelidir. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti-bakteriyel temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Hava tüpü bağlantılarının tam ve valfin herhangi bir zarar görmemiş olduğunun düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.

  Mamajoo 4 x Anne Sütü / Mama Saklama Kabı Seti 150 ml


  Özellikleri ve Avantajları:

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları bebeklerin sağlığı için uygun olmayan maddeler içermeyen, Türkiye, Avrupa ve ABD’de biberon üretiminde kullanılmasına izin verilen PP ham maddesinden üretilmiştir.

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

  Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kaplarına sağılan anne sütü buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo Kapatma Halkaları çıkarılıp yerine Mamajoo Biberon Emziği takılarak bebek doğrudan beslenebilir.

  Mamajoo Kapatma Halkalarının üzerine sağım ve saklama tarihi yazılabildiğinden kullanım zamanı takip edilebilir.

  Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo Saklama Kabının kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve kabın ağzı açık olmalıdır. Steril edilerek defalarca kullanılabilen Mamajoo Anne Sütü ve Mama Saklama Kapları tek kullanımlık kaplar veya poşetlere göre daha ekonomik ve çevre dostudur.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350

  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.1520)

  Temizlik ve Sterilizasyon:
  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız, saklama kaplarını ve biberon emziğini belirli aralıklarla değiştiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.