Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti

MMJ4340
0 Yorum / Yorum Ekle
391,00 TL
Havale ile
:
371,45 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar

 • Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti
  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

  Özellikleri:

  Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti, emzirme döneminde annelerin iç çamaşırlarının içine konularak çatlamış veya hassas göğüs uçlarını sürtünmeden korumaya, fazla anne sütünün sızıp kıyafetlerini ıslatmasını engellemeye, emzirirken veya göğüs pompası kullanırken diğer göğüsten sızan sütün daha sonra kullanmak üzere biriktirilmesini sağlamak üzere üretilmiştir.

  Mamajoo Göğüs Kalkanlarının üst tarafındaki delikler hava dolaşımı sağlayıp acıyan veya çatlamış göğüs uçlarının hızla iyileşmesine, ultra yumuşak konfor başlıkları ise anne göğsüne sağladıkları koruma ve nazik basınç ile şiş göğüslerin rahatlamasına yardımcı olur. Özel tasarımı içindeki sütün rahatça boşaltılmasını sağlar.


  Acıyan ve çatlamış göğüs uçlarını korur.
  Sızan anne sütünü toplar.
  Göğüs şişliklerini rahatlatmaya yardımcı olur.
  Göğüs kalkanının üst kısmındaki delikler hava dolaşımı oluşturarak yaraların daha hızlı iyileşmesi için tasarlanmıştır.
  Silikon konfor başlığı sayesinde maksimum konfor ve uyum sağlar.
  Düz göğüs uçlarının dışarı doğru çıkmasına yardımcı olur.
  Paket içeriği:
  2 x Mamajoo Hava Dolaşımlı Göğüs Kalkanı
  2 x Mamajoo Yumuşak Konfor Başlığı
  UYARI: Gün içinde yavaş yavaş akarak biriken anne sütünü bozulma tehlikesi nedeni ile oda ısısında bekletmeyiniz ve kesinlikle kullanmayınız. Topladığınız sütü en kısa sürede buzdolabına veya derin dondurucuya koyunuz.
  Temizlik ve Sterilizasyon:
  Elde yıkanabilir. İyice yıkandıktan sonra 5 dakika kaynatılarak ya da Mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.