Stokta Yok

Mamajoo Saklama Kutulu Göğüs Ucu Koruyucu Seti & 30'lu Ultra Emici Göğüs Pedi

MMJ8775
0 Yorum / Yorum Ekle
144,80 TL
Havale ile
:
137,56 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Bilgisi
 • 0 Yorumlar
 • Mamajoo Saklama Kutulu Göğüs Ucu Koruyucu Seti & 30’lu Ultra Emici Göğüs Pedi

  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu

  Özellikleri ve Avantajları:

  Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli ham maddelerden üretilmektedir.
  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, emzirme döneminde hassaslaşan veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bu sorunlu dönemde de annenin bebeğini emzirmeye devam etmesini sağlamaya yardımcıdır. Böylece bebek anne göğsünü emmeyi bırakmaz ve hassasiyet geçtiğinde tekrar kolayca anne göğsünden emmeye devam eder. Bebeğin anne göğsü ile tenini ve kokusunu daha fazla hissetmesi için özel şekillendirilmiş olan mamajoo Göğüs Ucu Koruyucusunda ayrıca bebeğe daha da fazla anne göğsündeymiş hissi verebilmek için dudak etrafına gelecek yerlerde pütürcükler tasarlanmıştır.
  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları, yeni ambalajında Saklama Kutusu ile birlikte sunulmakta olup kutu sterilizasyon için ve hijyenik olarak saklamak üzere kullanılabilir. Böylece hem tüketicilerimize ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunulmuş hem de atılmadığından çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu ile Göğüs Ucu Koruyucusunu steril edilebilir ve hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilirsiniz.
  İnce, şeffaf, yumuşak, kokusuz ve tatsız silikondan üretilmiş mamajoo Göğüs Ucu Koruyucuları her kullanımdan önce steril edilmelidir.
  Sterilizasyon & Saklama Kutusu Kullanımı:

  Göğüs ucu koruyucularınızı iyice yıkayıp Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusuna yerleştirin ve 25 ml su ekleyin. Mikrodalganızı 750 – 1000 W’a ayarlayıp 3 dakika çalıştırın. Sonrasında bir süre soğumaya bırakıp içindeki suyu döktükten sonra ürünleriniz hijyenik olarak kullanıma hazır olacaktır.

  Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS EN 14350
  Uygun Olduğu Amerika Standardı: F.D.A (21 C.F.R Part 177.2600)
  Temizlik ve Sterilizasyon:

  Elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. 5 dakika kaynatılarak ya da mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız ve düzenli aralıklarla değiştiriniz.

  Mamajoo Ultra Emici Göğüs Pedi 13cm

  Özellikleri:

  Mamajoo tek kullanımlık Elegant Ultra Göğüs Pedi, göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanmasını ve lekelenmesini önlerken hassas anne göğsünün de hijyenik kalmasını sağlar. Mamajoo ultra emici jelli göğüs pedleri 13 cm genişliği ve 120 ml yüksek emiş kapasitesi ile pek çok göğüs pedinden daha uzun süre maksimum kuruluk sağladığından gece ve gündüz kullanım için en ideal üründür. Tek yönlü emiş teknolojisi ile tamamen kuruluk sağlamak için eşsiz 4 katmanlı yapıya ve sızmayı engelleyen dış yüzeye sahiptir.

  • ULTRA emici, yumuşak hava geçirir üst katman - Göğsü daima kuru tutar
  • ULTRA emici dolgulu katman - Ekstra emiş, kuruluk ve rahatlık sağlar
  • ULTRA emici jelli iç katman - Sızma ve lekelenmeleri engeller
  • ULTRA hava geçirir dış katman - Hassas göğüs uçlarının iyileşmesine yardımcı olur

  Ürün Avantajları:

  Yüksek emiş kapasitesi ile en uzun süre kuruluk sağlar.

  Ultra ince, yumuşak ve hava geçirir yapıya sahiptir.

  Hassas göğüs uçlarının hava almasını sağlar, tahriş olmasını önler ve iyileşmesine yardımcı olur.

  Kaymayı engelleyen yapışkan bantlar ile son derece konforludur.

  Tam hijyen ve gerektiğinde yanınızda taşımanız için tekli paketlerdedir.

  Paket İçeriği:
  2 x mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu
  1 x mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusu
  30 x mamajoo Ultra Emici Göğüs Pedi 13 cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.